Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
żywienie młodego żółwia




  • This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

#1 marzens

marzens
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2619 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 March 2017 - 20:24

 

1,5 tygodnia temu zakupiliśmy malutkiego żółwia hieroglifowego w sklepie zoologicznym.

kupiliśmy akwarium 60x30x33, grzałkę, filtr, termometr , grzewczą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: żywienie młodego żółwia     x


#2 ilikemantis

ilikemantis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2725 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Skarżysko Kamienna
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 March 2017 - 21:10

Mój żółwik nie miał apetytu kiedy grzałka się zepsuła i temperatura wody była za niska. Spróbuj mu podstawić kawałek surowej rybki pod pyszczek może się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by ilikemantis, 08 March 2017 - 21:21.


#3 marzens

marzens
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2619 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 March 2017 - 08:15

Dziękuje za odpowiedź;

 

temp wody 26 stopni, położyłam na półce termometr i pokazał 32 stopnie

w wodzie ma  bukiet moczarki, nie znalazłam nigdzie rzęsy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3612 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 March 2017 - 10:49

Suszki ograniczyć, na szczęście przynajmniej peletkami nie karmisz.

Najlepsze dla nich to całe rybki, ślimaki, rośliny wodne. Ale różnie to bywa, niektóre lubią np. rzęsę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 marzens

marzens
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2619 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 March 2017 - 19:42

To sie nazywa pech

 

poprosiłam o żarówkę kompaktową repti glo UVB 5.0 dla żółwia. rozmawiałyśmy  o pokarmie, brałam jeszcze inne rzeczy i  nie spojrzałam

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by marzens, 10 March 2017 - 19:50.


#6 marzens

marzens
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2619 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Kobieta

Posted 11 March 2017 - 12:39

Myślę, że mój żólwik jest chory. 

czemu?

- nie widzę żeby jadł

- niechętnie otwiera oczy i wciąż łapką trze lewe, tak jakby wierzchnia błona......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3579 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 March 2017 - 16:21

Wybierz się z nim do weterynarza, bo oko wygląda na podpuchnięte. Niedaleko, w Bytomiu masz świetnego specjalistę, lek. wet. Kasia Wilk (Silesia-vet, ul. ks. Schenka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7553 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 March 2017 - 19:03

Taki kapselek to chyba żywego neonka nie złapie, co najwyżej z zaskoczenia może mu kawałek ciała wygryźć. Podobno to makabrycznie wygląda. 



#9 DracoPL

DracoPL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5954 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 March 2017 - 16:36

I jak z żółwiem? Na twoim miejscu wybrałbym się do weterynarza. To może być przeziębienie albo niedobór witaminy a. Gdy żółw był w wodzie to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 rzufy

rzufy
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2701 dni
  • Poland / Małopolskie / Limanowa
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 March 2017 - 22:20

Zdecydowanie oczka są opuchnięte i  i nie ma na co czekać tylko udać się do specjalisty. 

To jest strasznie miłe uczucie, gdy widzisz swojego pupilka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.