Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Plastry miodu




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Darmozjad

Darmozjad
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3749 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 March 2017 - 20:52

Witam.
Wie ktoś gdzie w Warszawie i okolicach mogę kupić plastry miodu? Chciałbym założyć mała hodowlę moli. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :)
Pozdrawiam..
P.S.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Plastry miodu     x


#2 Mafia

Mafia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6180 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Jelenia Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 March 2017 - 21:48

Napisze tutaj niech zostanie dla potomnych :D

nie potrzebujesz plastrów miodu tylko suszu powinien być zczerniały( przeczerwiony kilka razy) barciak takie najbardziej lubi a taki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 baggio17

baggio17
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4123 dni
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 March 2017 - 19:42

Zrób sobie karme. Miód otręby pszenne dodaj witamin i wapńa. Mole będą zadowolone







#4 rafalpszczoly

rafalpszczoly
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 2478 dni
  • Poland / Małopolskie / Krynica
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 July 2017 - 10:14

Witam.

Jestem pszczelarzem i mogę zaoferować plastry woskowe dla barciaka ramki pochodzą z mojej pasieki. Nie stosuje chemii przeciwko barciakowi (starsze plastry przetapiam na wosk),......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#5 milik

milik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3177 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 September 2017 - 08:36

Mam mini pasiekę, więc czasami mam stare plastry, bywa że już zasiedlone przez barciaka. Jak są  potrzebne to proszę na PW, odbiór najlepiej okolice CH......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.