Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Cyriocosmus sellatus?


Best Answer TherapoTerra, 14 March 2017 - 21:55

Ekspertem z rodzaju Cyriocosmus sp. to nie jestem. Miałem tylko elegans, perezmilesi i ritae. Ale nie jest to na pewno perezmilesi. :) ale moim skromnym zdaniem jest to......................for mo... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Kikimora

Kikimora
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2732 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 February 2017 - 21:49

Pytanie dotyczy pająka samiczki Cyriocosmusa 2,5 DC który został mi sprzedany przez sklep jako elegans, lecz wygląda jako sellatus. Bez charakterystycznych tygrysich pasków na odwłoku i pomarańczowo-rdzawym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Cyriocosmus sellatus?     x


#2 Arkus21

Arkus21
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3050 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 March 2017 - 15:15

Ja bym powiedział Cyriocosmus perezmilesi , bo na pewno elegans i sellatus też  to nie jest .



#3 TherapoTerra

TherapoTerra

    Pomocny w dziale Terrarystyka - Poszukiwacz News

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3581 dni
  • Poland / Mazowieckie / Mława
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 March 2017 - 21:55   Best Answer

Ekspertem z rodzaju Cyriocosmus sp. to nie jestem. Miałem tylko elegans, perezmilesi i ritae. Ale nie jest to na pewno perezmilesi. :) ale moim skromnym zdaniem jest to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by TherapoTerra, 14 March 2017 - 22:04.







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.