Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
terrarium dla agamy brodatej 160x50x50



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 Alhana

Alhana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2683 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 February 2017 - 17:35

Witam,

jesteśmy z mężem w trakcie budowy nowego terrarium dla naszego Gala.

Terrarium z płyty meblowej grubości 18mm, boki nie oklejone (awaria oklejarki w sklepie),......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: terrarium dla agamy brodatej 160x50x50     x


#2 GosiaW

GosiaW
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3571 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 February 2017 - 21:28

Ogólnie bardzo fajnie się zapowiada :-) Terra przede wszystkim duże, będzie miał jaszczur sporo miejsca.

Ja bym tylko "wyrzeźbił" nieco tą ściankę. Dobrze widzę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Alhana

Alhana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2683 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Kobieta

Posted 27 February 2017 - 08:38

jak robiłam zdjęcia pianka jeszcze nie wyschła,

ścianka będzie chropowata małych półek nie robię po prawej bo Gal ma już 2 lata i pokrzywione łapki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Tofikooo

Tofikooo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4007 dni
  • Poland / Małopolskie / Alwernia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 February 2017 - 08:39

Witam jak dla mnie to jeżeli jaszczur ma problemy z łapkami to ten podjazd jest lekko za stromy i na pewno  za wąski tym bardziej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Alhana

Alhana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2683 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 February 2017 - 10:35

Dobrze w takim razie wymyślam półkę na prawą stronę z podejściem takim żeby była zimna kryjówka po spodem ale dało się wysprzątać



#6 Rawka85

Rawka85
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3122 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 February 2017 - 14:21

Wg mnie troszkę za niskie i za wąskie pasowałoby 160x60x60cm ;) nie wiem jaka długość ma Agama, ale jak dasz ściankę to zostanie powiedzmy 45......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Alhana

Alhana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2683 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 March 2017 - 08:20

No niestety głębsze nie mogło być, już i tak 10cm za szafkę będzie wystawać. Myślę że mogłoby to być niebezpieczne gdyby miało wystawać 20cm:( Scianka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Alhana

Alhana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2683 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 March 2017 - 06:59

Dołożone drugie wejscie

zagruntowane

pierwsza warstwa zaprawy już jest.

Jutro będzie z pigmentem warstwa

pytanie, czy mogę na wyspie zrobić ogrzewanie halogenkami? czy musi być......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#9 Alhana

Alhana
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2683 dni
  • Poland / Śląskie / Rybnik
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 March 2017 - 20:41

zagruntowane, dwie warstwy zaprawy klejącej, 2 warstwy farby z pigmentem, bo zaprawa wyszła kiepsko co widać

dzisiaj pomalowane ekologicznym lakierem bezbarwnym.

Jeżeli wszystko się uda......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#10 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4887 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 March 2017 - 22:17

Terrarium pod względem technicznym jest jak na razie bez zarzutów. Pod względem estetycznym możemy się kłócić, ale rozumiem że budowa terrarium to nie jest łatwa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Vulpes90, 10 March 2017 - 22:19.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.