Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
film ostrzegawczy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Bodzio86

Bodzio86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2979 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 February 2017 - 11:27

Na poniżej załączonym filmie widziałem szokujące zachowanie. Ten film był dla mnie ostrzeżeniem i nieco się zdziwiłem bo w akwarium były rybki (krab może je......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#2 Bodzio86

Bodzio86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2979 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 13 February 2017 - 15:28

Zapomniałem o najważniejszym. Moje pytanie brzmi. Co robić aby uniknąć tego typu sytuacji? Gdy mam dwa kraby to dobrze mieć ze 3 kryjówki i podawać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Way

Way
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3520 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 February 2017 - 01:16

Kryjówek powinno być możliwie jak najwięcej, tu trzeba wykazać się kreatywnością. Osobom zakładającym zbiornik zawsze proponuję zapoznanie się jak wygląda środowisko naturalne zwierząt które zamierzają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Bodzio86

Bodzio86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2979 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 February 2017 - 14:24

Dziękuje za komentarz. Cieszę się, że ktoś dał mi do myślenia i udzielił kilku rad. Mam dwie samice kraba mangrowego. W terrarium są dwie kryjówki,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.