Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Mam problem z wykluwaniem mlodych. Prosze o porade




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 EwelinaNowak

EwelinaNowak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2802 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 January 2017 - 09:48

Witam. Jakis czas temu znalazlam obok domu mantis religiosa, zatrzymalam ja na doslawnie poltora dnia w domu po czym ja wypuscilam. W tym czasie zlozyla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Mam problem z wykluwaniem mlodych. Prosze o porade     x


#2 dgdf44

dgdf44
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4105 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 January 2017 - 10:36

Z kiedy jest ten kokon? Nie żebym sie znał na tym, ale może ta przerwa i zimowanie jest dla nich potrzebna? Jak zostawiłaś je wewnątrz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 EwelinaNowak

EwelinaNowak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2802 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 January 2017 - 10:50

@[member='dgdf44'] kokon zlozyla ok. 15 Grudnia. Tak tak jak troche podrosnal to je wypuszcze :)


Edited by EwelinaNowak, 31 January 2017 - 11:06.






#4 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4884 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 January 2017 - 16:38

Hodowla tego gatunku jest prawnie zabroniona, tak samo jak przetrzymywanie tej modliszki nawet przez półtora dnia. Jest tak właśnie dlatego, żeby uniknąć takich przypadków jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 PucuLeg

PucuLeg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3522 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 January 2017 - 16:49

Nie chcę tu się pieklić i wytykać błędów ale ile można pisać o tym, że tego gatunku po prostu nie można ruszać? @[member='EwelinaNowak'] jako użytkowniczka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 EwelinaNowak

EwelinaNowak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2802 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 January 2017 - 18:35

Dla sprostowania nie mieszkam w Polsce i tu gdzie jestem ten rodzaj modliszki nie jest objety ochrona bo to sprawdzalam. Jest ich tutaj na prawde......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 luxperpetua07

luxperpetua07
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4782 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 January 2017 - 18:52

@[member='EwelinaNowak'] albo po prostu tę wiedzę zachować dla siebie :P



#8 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4884 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 January 2017 - 19:38

@[member='EwelinaNowak'] W takim razie błąd leży po mojej stronie, założyłem że mieszkasz w Polsce, za co przepraszam ;) Wypuszczenie młodych pewnie też zależy w takim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3850 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 January 2017 - 20:29

@[member='EwelinaNowak'], ooteki M. religiosa zimują, mlode klują się na wiosne.







#10 EwelinaNowak

EwelinaNowak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2802 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 January 2017 - 20:34

@[member='Vulpes90'] nic sie nie stalo, rozumiem. :) mieszkam na poludniu Francji. W chwili obecnej na dworze jest ok 10 stopni w ciagu dnia a w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.