Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Zamglone oko




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Shejk

Shejk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podkarpackie / Lańcut
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2017 - 18:55

Witam, mam problem i pytanie związane z okiem gekona orzęsionego.
Już jakiś czas temu zauważyłem u gekona że jedno oko (źrenica) jest delikatnie zamglone, obserwowałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Zamglone oko     x


#2 Szejkers

Szejkers
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2752 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2017 - 20:15

może być ślepy na to oko jakaś wada lub ubytek oka zależy jak to wygląda możliwe że jakiś nalot czy coś ,  zobaczymy jak dasz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4884 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 January 2017 - 22:18

Zdjęcia każdy zainteresowany pewnie chętnie zobaczy, ale proponuję udać się z tym problemem do weterynarza. Wydaje mi się, że może to być delikatny uraz oka,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Shejk

Shejk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podkarpackie / Lańcut
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 January 2017 - 15:50

Zrobiłem zdjęcie ale nie wiem czy to dostrzeżecie bo jak mówiłem widać to bardzo nieznacznie i to tylko "na żywo" na zdjęciu ciężko to zobaczyć.
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#5 Vulpes90

Vulpes90

    Koordynator działów, Pomocny w dziale Agama brodata, Budowa, osprzęt, Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne

  • Koordynator
  • Z nami od: 4884 dni
  • Poland / Opolskie / Kluczbork
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 January 2017 - 17:06

Do weta zawsze warto się udać jeśli się ma wątpliwości, od tego on jest. A jeśli boisz się kosztów, albo nie wiesz, gdzie takiego weta......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Frank91

Frank91
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1669 dni
  • Poland / Śląskie / Piekary Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2021 - 11:23

Witajcie, zauważyłem u jednej z moich samiczek taki sam problem jak opisany wyżej. Jedno oko było lekko "mleczne"... wzmocniłem suplemencecje wapnem, i czekałem do wylinki.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4819 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2021 - 17:56

Dolaczam sie do sugestii aby zamowic wizyte u weta. 

Zdjecie oddaje dobrze problem, ktory opisujesz i masz racje, ze trzeba to jakos zaadresowac a nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.