Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - paludarium

- - - - -  
Hydroglon i Epiweb - zamienniki




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Pulek

Pulek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6982 dni
  • Poland / Opolskie / Krapkowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 January 2017 - 15:09

Witam, 

popularnym materiałem na  którym rośnie mech jest Hygrolon, Produkt markowy, Drogi itd.

Czy ktoś z Was spotkał się z podobnym materiałem jak Hygrolon lub......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Pulek, 20 January 2017 - 21:54.





Similar Topics: Hydroglon i Epiweb - zamienniki     x


#2 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3612 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 January 2017 - 11:39

Ciekawa obserwacja, ja sam trafiłem na te dwa produkty dopiero kilka dni temu.

 

Niestety, ceny zawyżają producenci sprzętu specjalistycznego, więc trzeba często szukać zamienników,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Mikimi

Mikimi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3492 dni
  • Poland / Opolskie / Brzeg
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 January 2017 - 20:12

Już jakiś czas temu zacząłem testować tą siatkę obsadzając ją mchem akwariowym christams moss. Ogólnie z uwagi iż nie miałem jak testować jej do tej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#4 CyGaRo

CyGaRo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6617 dni
  • Poland / Małopolskie / Brzesko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 January 2017 - 18:28

Witam, szukałem zamienników tak samo jak Ty @[member='Pulek']. Oryginalne produkty mam w vivarium.

Znalazłem Coś podobnego do hygloronu (wizualnie), był to materiał do stosowania jako......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by CyGaRo, 25 January 2017 - 18:43.


#5 GracekJacek

GracekJacek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3607 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 March 2019 - 02:24

@Mikimiki 

 

mam pytanie, czy montowałeś "przyklejałeś" hygrlon do ścianek w terarium - lub ktos z was?

mam scianke z pianki pcv i zasnawiam się czym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Pulek

Pulek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6982 dni
  • Poland / Opolskie / Krapkowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 March 2019 - 08:45


mam pytanie, czy montowałeś "przyklejałeś" hygrlon do ścianek w terrarium - lub ktos z was?
silikon akwarystyczny - cieńka warstwa na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.