Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Heterometrus petersi l2/l3 nic nie jedzą




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 MishOne

MishOne
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2702 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2016 - 09:58

Witam ostatnio zakupiłem dwa skorpiony Heterometrus petersi l2/l3 gdy mi przyszły nakarmiłem je mączniakiem (coś tam jadł) i od tygodnia wrzucam im żywy/martwe/poćwiartowane mączniki i nic......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Heterometrus petersi l2/l3 nic nie jedzą     x


#2 pablo102425

pablo102425
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4573 dni
  • Czech Republic
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2016 - 13:05

w 2005 roku powstał bardzo ciekawy temat, jest przypięty na samej górze tego działu, podeślę Ci linka: http://www.terrarium.pl/topic/4714-faq-najczesciej-zadawane-pytania/ przeczytaj uważnie i napisz czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Pulek

Pulek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6981 dni
  • Poland / Opolskie / Krapkowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 January 2017 - 07:47

Podejrzewam że są nakarmione do syta, nie przyjmą wiecej pokarmu. Zrób zdjęcie to ocenimy. Być może szykują się do wylinki.  


Edited by Pulek, 04 January 2017 - 07:48.






#4 MrNL

MrNL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2702 dni
  • Netherlands
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 January 2017 - 12:04

Dołączę się do tematu. Znajomy ma tego skorpiona od 2ch miesięcy i z tego co kojarzę to jeszcze nic nie jadł. Jest się czym martwić,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by MrNL, 24 January 2017 - 12:22.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.