Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Klej do płytek - jak rozrobić?



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Prayn

Prayn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2714 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2016 - 17:28

Witam, otóż jestem w trakcie robienia ścianki, kupiłem klej do płytek ale nie wiem jak mniej więcej go rozrobić i czym, nie mam mieszarki, ile......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Klej do płytek - jak rozrobić?     x


#2 Robert_R

Robert_R
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7539 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Kłodzko
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2016 - 17:49

takie małe ilości to raczej szpachelką/kielnią trzeba wymieszać. Ok. 1/3 wody. Dobrze wyrób, poczekaj kilka minut i znowu wyrób. Nie może być grudek.


#3 Prayn

Prayn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2714 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 December 2016 - 19:05

na 1kg kleju około 300mln wody w takim razie mniej więcej wypada, musze tylko znaleźć coś do mieszania, mam nowe mieszkanie i nie wiem czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7550 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 December 2016 - 23:24

Patyk grubości ok 1 cm też będzie dobry (gorzej do nakładania). Nawet ręką można, ale zalecam rękawiczki, bo lekko żrąca jest zaprawa. 



#5 anka123

anka123
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3021 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 December 2016 - 08:25

A ja tak bardziej obrazowo napiszę :) - kiedyś gdzieś tu czytałam że klej trzeba rozrobić tak żeby miał gęstość kisielu, niby mniej dokładny sposób,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 dark1s

dark1s
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3635 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 December 2016 - 10:49

Przy takich ilościach zaprawy/kleju to sprawa prób i wyczajenia ilości wody. Musi powstać ci dosyć płynna konsystencja, żeby ją spokojnie grubym pędzlem nanosić, ale też......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.