Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Problem z wylinka




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 adamo1315

adamo1315
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3500 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 December 2016 - 10:33

Witam. Jakis tydz temu zauwazylem, ze moj ackie ma problem ze zrzuceniem wylinki z koncowki ogona(ok6-7 cm). Zaczalem go kapac i codziennie smarowac oliwka dla......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Problem z wylinka     x


#2 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3609 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 December 2016 - 12:48

Nie mam doświadczenia z waranami, ale zdarzyło mi się to raz czy dwa u innego jaszczura. Namaczam tę końcówkę i ręcznie zdrapuję, pęsętą, albo gdy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 adamo1315

adamo1315
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3500 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 December 2016 - 13:43

No wlasnie kapalem i nawilzalem oliwka i dalej nie idzie. Nie chce na sile, zeby nie pokaleczyc jaszczura.






#4 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3609 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 December 2016 - 13:47

Trzeba delikatnie, gdy zamoczysz ciepłą wodą powinno schodzić łatwo przy pomocy pęsety czy paznokcia. Za jednym razem uszkodziłem nieco świeżą skórę pod spodem, ale się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 adamo1315

adamo1315
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3500 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 December 2016 - 19:54

Dzisiaj kapalem go z dodatkiem oliatum. Troszke lepiej schodzi skora, ale i tak nie idzie zdjac wszystkiego. W jednym miejscu odpadla skora i pod spodem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by adamo1315, 15 December 2016 - 20:00.


#6 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3609 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 January 2017 - 11:13

Nie wiem, mam nadzieję, że ktoś pomoże.







#7 adamo1315

adamo1315
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3500 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 January 2017 - 11:57

Szczerze to nie licze na jaka kolwiek pomoc. Zainteresowanie i chec pomocy jest mala jesli chodzi o inne jaszczurki niz agamy i gekony. Dziwi mnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 maa

maa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4428 dni
  • Poland / Pomorskie / Słupsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 January 2017 - 12:26

Nic innego jak moczenie w ciepłej wodzie i mozolne ściąganie tego wacikiem mi nie przychodzi o głowy. Ogon zaczyna wyglądać nieciekawie. Może jakby się udało......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 adamo1315

adamo1315
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3500 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 January 2017 - 13:54

Na tej koncowce nie ma starej wylinki, tak mi sie wydaje. Kazda proba zdjecia wylinki konczyla sie krwawieniem, wiec nie ruszam juz. Nie bylem u......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 maa

maa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4428 dni
  • Poland / Pomorskie / Słupsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 January 2017 - 14:45

Wg mnie stara skóra uciskała ogon, uniemożliwiła swobodny przepływ krwi i ogon zaczął usychać. Jeżeli starej skórki już nie ma, a jakiekolwiek krążenie jeszcze zostało,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by maa, 04 January 2017 - 14:45.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.