Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Żółw chiński - rana na pyszczku




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Sylphie

Sylphie
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3767 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 December 2016 - 12:57

Jakkolwiek o wężach i jaszczurkach coś tam wiem, tak w temacie żółwi jesteśmy nowi.

Od jakiegoś czasu mamy malucha żółwia chińskiego, temp. w punkcie ciepła......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Żółw chiński - rana na pyszczku     x


#2 an124

an124
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2967 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 December 2016 - 19:27

Hm, nie widziałam nigdy czegoś takiego, najlepiej weterynarz by pomógł. Póki co ja bym spróbowała ostrożnie przemyc rankę wodą utlenioną, nie powinno zaszkodzic (uważaj żeby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Sylphie

Sylphie
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3767 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 December 2016 - 21:30

@[member='an124'] dzięki za radę, ropieć nie ropieje, wygląda to tak jakby zrobił sobie rankę, a potem pod skórą mu spuchło... Ze zrobieniem lepszych zdjęć będzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3576 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 December 2016 - 22:30

Wielkim znawcą żółwi wodno-lądowych nie jestem, ale 3 cm wody to raczej za mało dla pływającego stworzenia... Wiesz, że jeśli się przewróci to jest w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Sylphie

Sylphie
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3767 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 December 2016 - 09:37

@[member='doru'] już właśnie za radą an124 dolałam więcej, wszystkie zagraniczne artykuły jakie czytałam mówiły o tym, że ma być właśnie płytko, więc tak zrobiliśmy :)......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.