Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Terrarium morelia spilota wymiary kto ma rację?




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 witus98

witus98
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4094 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2016 - 10:22

Witam,

od dobrych 3 mies, a może i dłużej, planuję zakup Morelia spilota Jungle Jaguar. Na początku skupiłem się na opisie z tcp i tam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Terrarium morelia spilota wymiary kto ma rację?     x


#2 kubafortuna

kubafortuna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3403 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2016 - 19:27

Powiem tak, czym większe wymiary tym lepiej, zawsze kierując się opisami gdy widzę rozbieżność po między wymiarami to za minimum uznaje te które są najlepsze.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Independent

Independent
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3656 dni
  • Poland / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2016 - 19:36

Nie.Z podanych przez ciebie wymiarów moja spilota wyrosla w mniej niż rok.Moim zdaniem ,dla doroslego min 150 dł.60gł.100wys.Co do wysokosci jeszcze bym polemizowal +/- bo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 witus98

witus98
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4094 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2016 - 19:59

M.s. Jungle jaguar w rok wyrósł z takiego terra? W jakim wieku?
Że im większe czym lepsze to wiem, ale wątpię, żeby w rok czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by witus98, 06 December 2016 - 20:02.


#5 Independent

Independent
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3656 dni
  • Poland / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 December 2016 - 20:13

Za punkt odniesienia bierzesz podstawe.Pomysl że to typowy naziemny wąż.Zachowanie moreli spiloty i virdisa o którym pewnie myslisz to 2 różne żeczy.Waż ma prostować się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 witus98

witus98
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4094 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2016 - 01:05

No ja wszędzie słyszałem, że spilota to nadrzewny tak samo jak virdis, tym bardziej, że wszyscy gdzie tylko widziałem trzymali w terra wertykalnych. Widocznie źle......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by witus98, 07 December 2016 - 01:06.






#7 kubafortuna

kubafortuna
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3403 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2016 - 01:21

Nie zgodze sie z tym, moje morelie spiloty schodza na dno tylko w celu skorzystania z basenu... Caly czas przesiadują w gornych pratiach terrarium


#8 witus98

witus98
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4094 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 December 2016 - 02:45

Coś czuję, że zostaną dwie inne opinie, ja też słyszałem w większości, że to jednak nadrzewne węże, a przynajmniej ze terra wertykalne jak to co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by witus98, 07 December 2016 - 02:45.


#9 bozydar

bozydar
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5400 dni
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 December 2016 - 14:33

Bzdury!!! Jak można mówić, że spilota to typowo naziemny wąż? @[member='Independent'] hodowałeś w ogóle te węże? Wątpię. Wymiary, które podałeś są przesadzone jeśli mowa o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by bozydar, 14 December 2016 - 14:27.







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.