Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Krab Pustelnik - gdzie kupić?



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 WatchMyHandsx

WatchMyHandsx
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 November 2016 - 22:11

Witam!

 

Jako że jestem świeży na forum chciałbym zacząć od wytłumaczenia się:

 

Przekopałem internet, przeglądnąłem fora, obleciałem już wszystkie zoologiczne i terrarystyczne sklepy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#2 Czarny87

Czarny87
  • Poland / Zachodniopomorskie / Police
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 November 2016 - 19:20

Podłącze się do tematu kolegi ale mój rejon to Szczecin i okolice lub ewentualnie chętnie nabędę wysyłkowo. Mnie najbardziej interesuje tzw. Hermit crab (Coenobita rugosus).



#3 WatchMyHandsx

WatchMyHandsx
  • Poland / Podkarpackie / Rzeszów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 November 2016 - 19:11

MOgę Ci powiedzieć, gdzie ewentualnie można zapytać. https://www.facebook.com/pielegnica/ - warto do nich napisać, są w stanie sprowadzić. Można jechać także na giełdę do naszych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Edgar

Edgar
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 February 2018 - 22:26

Podbijam pytanie. Pytałem Pielęgnicę na FB, ale niestety teraz nie mają i stracili kontakt z dostawcą. Czy ktoś wie, gdzie obecnie można zamówić kraby z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Edgar, 04 March 2018 - 18:37.


#5 kuszpit

kuszpit
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 March 2018 - 20:15

Witam !!

 

Otóż na e-bazyliszku widziałem takie kraby. Można spróbować zamówić.


Edited by kuszpit, 03 March 2018 - 20:16.


#6 Edgar

Edgar
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 March 2018 - 20:43

@[member='kuszpit'] - dzięki za info. Na ich stronie zauważyłem, że mają cztery sztuki, ale tylko XL-ki :) Napisałem do nich wiadomość z pytaniem o możliwość......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Edgar, 04 March 2018 - 15:02.







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.