Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Boa na szyi




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 marcusls

marcusls
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2772 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Piła
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 November 2016 - 20:09

Witam, od kilku dni mam w posiadaniu boa dusiciela i mam jedno pytanie, czy moge kłaść go sobie na szyje ? Nie zacznie sie zaciskać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 marek15831

marek15831
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2771 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 November 2016 - 21:00

Spoko mozesz kłasc

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


#3 Chris87

Chris87
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3883 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 November 2016 - 21:23

A że tak zapytam, po co? Animuszu ma to dodawać, czy zamierzasz go nosić na szyi niczym lisa?

 

Każdy dusiciel ma tendencję do tego,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Chris87, 09 November 2016 - 21:24.






#4 marcusls

marcusls
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2772 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Piła
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 November 2016 - 21:48

Pytałem dlatego bo nie wiedziałem czy to bezpieczne zbliżać go do okolic szyi nie mam zamiaru owijać sobie go wokół szyi :v


#5 Chris87

Chris87
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3883 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 November 2016 - 22:02

Oj, możesz się mu przyglądać z odległości kilku centymetrów... o ile nie układa się do strzału - nie w tym rzecz. Nie jest to wąż......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Chris87, 09 November 2016 - 22:02.


#6 ProfesorKlaus

ProfesorKlaus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3169 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 November 2016 - 21:58

Oj, możesz się mu przyglądać z odległości kilku centymetrów... o ile nie układa się do strzału - nie w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Chris87

Chris87
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3883 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 November 2016 - 22:26

Kolega sie po prostu zapytal czy moze sobie go zawiazac na szyji z tego co zrozumialem? 

 

A odpowiedz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 ProfesorKlaus

ProfesorKlaus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3169 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 November 2016 - 11:11

A kolegę widzę dalej boli, że opinia na temat poglądów doktora Jarosława Zajączkowskiego może być negatywna ;) - a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 adamkraka

adamkraka

    Uprzednio Moderator w działach nie tylko wężowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 4066 dni
  • Poland / Opolskie / Opole
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 November 2016 - 20:37


Kolega sie po prostu zapytal czy moze sobie go zawiazac na szyji z tego co zrozumialem?



A odpowiedz w stylu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 ProfesorKlaus

ProfesorKlaus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3169 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 November 2016 - 23:55

A czy to jest naszyjnik czy wąż ja się pytam? - miejsce naszyjnika jest na szyi, węża w terrarium.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.