Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


śląskie

TerraQueen z allegro terraria proszę o opinie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Tupis

Tupis
  • Poland / Śląskie / Częstochowa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 September 2016 - 22:35

Tak jak w temacie chce kupić od tego użytkownika trochę terrarii wraz z wysyłką
Czy ktoś juz kupował od niego cos ?
Jego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 Deletor

Deletor
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 November 2016 - 07:26

Nie polecam. Zamawiałem u nich większą ilość akwarii. (45szt). Całość miała zająć 2 tyg. Po 2 tyg dowiedziałem się że mają problemy z szkłem i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Shiro

Shiro
  • Poland / Śląskie / Chorzów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 11 February 2017 - 19:52

Witam serdecznie, też z całego serca nie polecam, kupowałem od rzekomego Pana 2 terraria , całość zapłaciłem, miały być najpierw po 10 dniach, pozniej napisał......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#4 gozdzik

gozdzik
  • Poland / Podlaskie / Suwałki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 February 2017 - 11:47

ludzie róbcie sami terra i akwa to nie jest wcale trudne ,taka szmirę jak na zdjęciach to jest trudno zrobić ale ładne i estetyczne to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 dexter1182

dexter1182
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 February 2017 - 16:31

Terraria najlepiej zamawiać w zakładach szklarskich, tam przynajmniej będą je robić profesjonaliści, a nie domorośli spece z allegro.



#6 Aligator

Aligator
  • Poland / Małopolskie / Skawina
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 15 February 2017 - 12:55

Witajcie!  :-)

Ja z kolei trafiłem na taki o to temat o tej PSEUDO firmie : http://nano-reef.pl/forums/topic/89578-terraqueen-rozszczelnione-akwarium-a-r%C4%99kojmia/

Pozdrawiam i udanych zakupów!  :E

 








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.