Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium

- - - - -  
Jak założyć akwarium dla żółwia żółtolicego




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 Lutnia

Lutnia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2793 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2016 - 17:22

Witajcie, jestem zupełnie początkujący w tych tematach i czytając wasze forum i stronę nie natknąłem się na żaden artykuł, który zbierał by wszystkie niezbędne informacje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Jak założyć akwarium dla żółwia żółtolicego     x


#2 a2

a2
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4353 dni
  • Poland / Łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 September 2016 - 00:14

Jeśli temperatura u Ciebie w domu nie spada u Ciebie w domu poniżej powiedzmy 24 stopni to grzałka nie jest obowiązkowa, a jeśli już chcesz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Lutnia

Lutnia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2793 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 September 2016 - 18:36

1) Co do filtra to bardzo dziękuje za podpowiedź, spodziewałem się wyższych cen, ale druga przeszkodą są też jego wymiary, no ale pomyśle może się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#4 a2

a2
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4353 dni
  • Poland / Łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 September 2016 - 19:45

2) Przy jednym żółwiu może i jednak nie zniszczy tych roślin, ale kamyki jak pisałem, powinny być duże by żółw nie wpadł na pomysł zjedzenia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Lutnia

Lutnia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2793 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 September 2016 - 20:34

1) OK, to kamyki załatwię i roślinę jedna jeszcze też na wszelki wypadek ale to wszystko po wielkim sprzątaniu, które odbędzie się w sobotę, to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#6 a2

a2
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4353 dni
  • Poland / Łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 September 2016 - 23:57

Sepię na razie pokrusz np. na ok 1 cm kawałki,nie które lubią ją podgryzać więc spróbuj tego, na ceramice mnoży się pełno bakterii, węgiel jest......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Lutnia

Lutnia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2793 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 September 2016 - 21:34

Zdjęcia wstawię wszystkie po sprzątaniu, ale jeszcze jedno pytanie mam. Mianowicie na youtube wielu ludzi zachwala sobie podawanie wody utlenionej spryskiwaczem bądź strzykawką tylko co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 a2

a2
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4353 dni
  • Poland / Łódzkie / Aleksandrów Łódzki
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 September 2016 - 23:07

O wodzie utlenionej nigdy nie słyszałem, i nawet na logikę jej działanie jak już jest jak restart akwa, bo to co miałoby niby usuwać glony......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Lutnia

Lutnia
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2793 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 October 2016 - 13:51

Jak widać już po sprzątaniu, szyby czyste, są kamyki, sa nowe roślinki, jest zadowolony lokator z wyszorowaną skorupą. Trochę krasnorostów zostało tylko na korzeniu ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files







#10 Potter1199

Potter1199
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4316 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 October 2016 - 15:57

Fajne akwarium. Z tego co mogę polecić z doświadczenia to polecam ślimaki świderki. Jeśli Twój żółw nie jest taki jak moje czyli nie zje ich......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



1 user(s) are browsing this forum

0 members, 1 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.