Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


odmiany barwne

- - - - -  
Ciemny kolor i dziwne oczy naobkoło jak by wysuszona skóra




  • This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

#1 iwona669

iwona669
  • Oczekujący
  • Z nami od: 2778 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Mieszkowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 September 2016 - 17:08

Witam serdecznie od 5 miesięcy mam parke kameleonów ostatnio samiec ma ciagle ciemne kolory raczej nic mu nie brakuje dostaje witaminy 2 razy w tyg......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Ciemny kolor i dziwne oczy naobkoło jak by wysuszona skóra     x


#2 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2016 - 14:22

Przenoszę do działu o kameleonach. Tam niewątpliwie prędzej odpowieci ktoś, kto ma z nimi doświadczenie.


Przenoszę temat z "[url='http://www.terrarium.pl/index.php?showforum=83']Początkujący hodowcy jaszczurek[/url]" do forum właściwego "[url='http://www.terrarium.pl/index.php?showforum=84']Kameleony[/url]".


#3 iwona669

iwona669
  • Oczekujący
  • Z nami od: 2778 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Mieszkowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 September 2016 - 17:45

Dziękuję:)







#4 Jazzi

Jazzi

    Uprzednio Moderator na dziale Kameleony

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5906 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2016 - 18:48

Ręce mi już opadają z trzymaniem pary w jednym terra.

Nawet nie pytam o wymiary.

Wrzuć zdjęcie tego co cie martwi bo tak to ciężko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Kubix_22

Kubix_22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3799 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2016 - 19:27

To że się dogadują wywnioskowałaś po tym, że przynosi jej kwiaty codziennie o poranku czy co?
Jazzi - dokładnie, szkoda, że niewiedza często odbija się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4818 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 September 2016 - 22:46

Ten blad powtarza mnostwo ludzi. Z braku podstawowej wiedzy na temat zwierzat, ktore zamierzamy trzymac, mamy tendencje do antropomorfizowania swoich pupili. Wydaje nam sie (blednie) ze jezeli my......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 iwona669

iwona669
  • Oczekujący
  • Z nami od: 2778 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Mieszkowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 September 2016 - 11:18

Słuchajcie Mi nie chodzi o to że ktos bedzie mnie atakował bo mam parke po pierwsze to sa kamyki z innych miotów po drugie nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Kasperek1985

Kasperek1985
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3301 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2016 - 13:21

Jeżeli kamyk ma stonowany kolor ale nie czarny (czarny to bardzo źle i szybko do weta) to znaczy, że jest spokojny i nie jest zestresowany.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Kasperek1985, 24 September 2016 - 13:27.


#9 Kubix_22

Kubix_22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3799 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2016 - 13:45

Ale trzymając parkę razem robisz im krzywdę. Czyli chcesz pomocy, ale nie akceptujesz rad, tak?







#10 Jazzi

Jazzi

    Uprzednio Moderator na dziale Kameleony

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5906 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 September 2016 - 14:34

 mało tego kupiłam je od hodowcy który hoduje je od kilku lat i po rozmowie z nim zdecydowałam sie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.