Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Wybór gada/płaza do terrarium 45x45x60




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Damian2332

Damian2332
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2820 dni
  • Poland / Opolskie / Byczyna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 September 2016 - 23:19

Witam. Mam problem ze zdecydowaniem się na zakup Gada/Płaza. Posiadam miejsce na Terrarium 45X45X60 i właśnie do was pytanie jakie zwierzę polecacie? Czasu mam dużo......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Wybór gada/płaza do terrarium 45x45x60     x


#2 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3094 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 September 2016 - 10:27

Toke to dość duże gekony więc i terrarium powinno być odpowiednio duże, dla 1 osobnika 60x50x80 (pionowe, tropikalne)

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3610 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 September 2016 - 20:29

Sporo mniejszych i średnich gekonów może zamieszkać w takim terrarium (ale na pewno nie toke, są za duże). Np. wspomniane gekony orzęsione, gekony płaczące, polecam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Damian2332

Damian2332
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2820 dni
  • Poland / Opolskie / Byczyna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 September 2016 - 16:16

Dziękuje za odpowiedź. Zdecydowałem się Felsumy Madagarskie i mam pytanie czy może być u nich w terrarium oświetlenie wewnętrzne? I czy trzeba je zarejestrować w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Damian2332, 20 September 2016 - 19:25.


#5 jot023

jot023
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3094 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 September 2016 - 20:28

Felsuma madagaskarska umieszczana jest w załączniku II Konwencji Waszyngtońskiej (CITES) i podlega......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3610 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 September 2016 - 08:01

Ogólnie u tropikalnych jaszczurek dziennych, jak gekony dzienne czy anolisy (które mają przylgi na palcach i ogonie) raczej odradza się umieszczanie lamp w środku terrarium.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.