Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Krab tęczowy i jego złe warunki w zoologicznym.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Terrafan22

Terrafan22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3763 dni
  • Poland / Małopolskie / Oświęcim
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2016 - 11:35

Witam wszystkich, tak jak w temacie będąc ostatnio w sklepie zoologicznym po drewnojady, przypadkiem zauwazylem w małym akwarium dość sporego kraba tęczowego, powiem krótko.. Krab......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Krab tęczowy i jego złe warunki w zoologicznym.     x


#2 Wiktor1909

Wiktor1909
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3390 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Moryń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2016 - 22:01

To jest właśnie dramat, że za prowadzenie sklepów zoologicznych często biorą się ludzie nie mający większego pojęcia o zwierzakach. Sam kilka awantur urządziłem i nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Terrafan22

Terrafan22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3763 dni
  • Poland / Małopolskie / Oświęcim
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2016 - 23:17

Przeczytałem o nim dość dużo i wnioskując wydaje mi się ze te warunki sa mocno zaniżone od minimum dla tego kraba, w niewoli one osiągają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3304 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 August 2016 - 23:36

Zauważ, że jest to sklep i oni nie są w stanie zapewnić zwierzętom optymalnych wymiarów zbiorników nawet jeśliby chcieli. Moim zdaniem dopóki ten krab ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Terrafan22

Terrafan22
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3763 dni
  • Poland / Małopolskie / Oświęcim
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2016 - 23:41

Niby tez fakt, ja to rozumiem i zwracam na to uwagę, sugeruje sie tylko tym ze zbiornik jest naprawde mały, a maja tez wieksze i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Wiktor1909

Wiktor1909
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3390 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Moryń
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 August 2016 - 09:02

Nie no wiadomo, że optymalnych warunków zwierzak w takim sklepie nie będzie mieć, chodzi o to aby warunki nie były np zagrożeniem dla zdrowia. Widywałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.