Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - fotorelacje

- - - - -  
Moje terra dla błotniaka




  • This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

#1 Melangenuis

Melangenuis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3548 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 August 2016 - 00:22

co myslicie o moim terra co byscie dododali lub zmienili

Attached Files






Similar Topics: Moje terra dla błotniaka     x


#2 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 August 2016 - 15:46

Więcej niż jedną gałąź do łażenia, czyli przede wszystkim powiększył bym przestrzeń życiową.

I czy jest tam gdzieś na górze wentylacja? Nie widać na zdjęciach.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Radagast, 31 August 2016 - 15:47.


#3 Melangenuis

Melangenuis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3548 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 September 2016 - 12:46

Jesli chodzi o wentylacje na gorze to jest dwa kolka o srednicy 12cm plus wentylator, na dole po prawej stronie jedne kolko takiej samej srednicy,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 September 2016 - 09:26

Jeśli chodzi o wystrój, to według mnie jest to "najtrudniejsza" część składania terrarium.

Zwłaszcza, gdy się ma dużo rzeczy, z których można wybierać. Ostatnio sam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Melangenuis

Melangenuis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3548 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 September 2016 - 10:21

Dziekuje za rady napewno skorzytsam :) a jesli chodzi o te dwie galezie z ktore mam juz w terrarium to wyciaglem je ze stawu potem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Melangenuis, 06 September 2016 - 10:24.


#6 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 September 2016 - 10:49

To konar dobrze zabezpieczony.
 
Jeśli chodzi o podłoże, to w większych terrariach tropikalnych, gdzie zależy mi na żywych roślinach, używam na dnie cienkiej warstwy keramzytu,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Melangenuis

Melangenuis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3548 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 September 2016 - 11:23

Wielki dzieki za szybka i bardzo przydatna odpowiedz..Jesli chodzi o osiwtlenie to mam zrowke firemy Polmark Ledlampma ona 1450Lm o barwie 3000k i dwie swietlowki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 September 2016 - 15:42

Jeśli nic Ci nie włazi na jaszczura, to raczej nie jest niebezpieczne. Zerknij na ten filmik w moim wątku, który przytoczyłem, jeśli to wygląda jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Melangenuis

Melangenuis
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3548 dni
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 September 2016 - 17:23

Uvb mam mam załączonom cały dzień te świetlówki są z Philipsa ale nie pamiętam dokładnych parametrów. A co do barwy żarówki która ty masz to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Melangenuis, 06 September 2016 - 17:37.






#10 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 September 2016 - 08:29

Barwa zimnobiała, czyli 6500K to standard dla roślin. Ale można też wyższą, mój znajomy niedawno temu zainstalował sobie w tropikalnym ledy o barwie 7500K i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Radagast, 07 September 2016 - 08:32.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.