Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


linienie

* * * * * 1 votes  
"Nieporadna" modliszka po wylince




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 keisut

keisut
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2818 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 13:05

Witam, dziś w nocy lub rano modliszka przeszła wylinkę, jest teraz L3, i jest teraz jakaś nieporadna. Spada ze ścianek, porusza się powoli, muszkami też......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: "Nieporadna" modliszka po wylince     x


#2 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3855 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 13:47

1. Nie.

2. Tak, jeśli wcześniej nie padnie.

To co opisujesz raczej nie jest skutkiem linienia, ale z modliszką coś jest nie tak. Możesz sfotografować......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 PucuLeg

PucuLeg
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3527 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 13:48

Wylinka dla modliszki to spory wysiłek więc ma prawo być lekko nieogarnięta, tym bardziej, że jak widzisz coś poszło nie tak. Na pewno nie powinieneś......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3855 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 13:54

[...] Co do tej nogi to nie wiem czy dobrze radzę, ale chyba trzeba za jakiś czas ją usunąć,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by mantiss111, 17 August 2016 - 13:56.


#5 keisut

keisut
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2818 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 14:46

Czy spadła nie wiem, jak ją zobaczyłem wisiała sobie spokojnie głową w dół a wylinka leżała na dnie. 

Co do kończyn to jedną trzyma czasem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#6 Trudnarzecztanazwa

Trudnarzecztanazwa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3049 dni
  • Poland / Śląskie / Wojkowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 20:36

Modliszka sama sobie poradzi z nogą, jeśli może polować i normalnie funkcjonować, to zostaw ją.Co do dziwnego zachowania, nie wiem co to może być, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 keisut

keisut
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2818 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 20:57

Zostawiłem ją w spokoju ale przeniosłem trochę do większego moczboxa. Siedzi sobie spokojnie, wisi głową albo bokiem w dół, a muszki krążą wokół niej. Zobaczymy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Trudnarzecztanazwa

Trudnarzecztanazwa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3049 dni
  • Poland / Śląskie / Wojkowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 21:03

Niepotrzebnie ją przekladales... mówili Ci żebyś ją ZOSTAWIŁ W SPOKOJU. Na co piszesz o problemie, skoro i tak nie wyciagasz z tego żadnych wniosków? Szkoda......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 keisut

keisut
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2818 dni
  • Poland / Małopolskie / Olkusz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 21:29

Nie mieściła się to ją zachowawszy największą delikatność przełożyłem. Zachowanie jakie miała takie dalej ma (no może częściej zmienia pozycje) a zaszkodzić na pewno jej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Trudnarzecztanazwa

Trudnarzecztanazwa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3049 dni
  • Poland / Śląskie / Wojkowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2016 - 21:30

Nie mieściła się to ją zachowawszy największą delikatność przełożyłem. Zachowanie jakie miała takie dalej ma (no może częściej zmienia pozycje) a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.