Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


biotop

- - - - -  
Terrarium z plastikowego kubka na piwo.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 Atuashi

Atuashi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2847 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 July 2016 - 13:27

Witam. Jestem posiadaczem dwóch modliszek gwinejskich l3, które trzymam w moczboxach. W momencie gdy "ewoluują" na l4 mam zamiar wsadzić je do plastikowych pojemników po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Terrarium z plastikowego kubka na piwo.     x


#2 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3848 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 July 2016 - 15:24

1. Wylinieją. Modliszki linieją, nie ewoluują, ponieważ - jak ktoś napisał - to nie pokemony :D.

2. Pojemnik ok, nawet lepszy efekt da przesunięcie górnej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Atuashi

Atuashi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2847 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 July 2016 - 15:40

Co do wymiarów kubka to prezentują się tak jak  na zdjęciu. O pokarm się nie martwię bo mam hodowle muszek owocówek. Czy kubek bedzie dobrym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Atuashi, 17 July 2016 - 15:48.






#4 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3301 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 17 July 2016 - 18:23

Gwinejek nie hoduje się grupowo, bo nawet L1-l2 zżerają się jak opętane, nawet przy obfitości jedzenia i dużej przestrzeni. Lepiej, potrafią się wzajemnie atakować nawet......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Atuashi

Atuashi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2847 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 July 2016 - 18:54

Wiem, gwinejskie hoduję oddzielnie ale mam zamiar kupić dwie P. paradoxa L1, które chcę trzymać grupowo. Na początku chcę wsadzić je do kubka, którego pokazałem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by mantiss111, 18 July 2016 - 09:16.


#6 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3848 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 July 2016 - 09:10

@[member='Atuashi'], możesz je i do L3 w tym trzymać. Choć to jeszcze zależy od konkretnej modliszki... Czasem zdarzają się wyjątki, które potrafią upolować brata lub......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by mantiss111, 18 July 2016 - 09:13.






#7 AquariusDegel

AquariusDegel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2969 dni
  • Poland / Lubelskie / Opole Lubelskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 July 2016 - 14:41

Jeszcze taki mały patent z tego forum, jeżeli chodzi o kufle jako terrarium. Potrzebujesz 2 kufle. Z jednego uciszasz samą górę, żeby powstał Ci taki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3848 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 July 2016 - 20:01

[...] Naprawdę pomaga to przy ingerowaniu w zbiornik. Bo otwieranie pojemnika, gdy modliszka siedzi na górze, jak jest to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.