Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
witam :)




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 Agnieszkak4

Agnieszkak4
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 2847 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 July 2016 - 11:58

Część. Mam na imię Agnieszka i kocham wszystkie zwierzęta. Od dziecka miała ich zawsze kilka w domu. Obecnie mam Male dzieci i mieliśmy dawniej świnkę......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: witam :)     x


#2 Arkus21

Arkus21
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3052 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 July 2016 - 12:53

http://zolw.pl/?p=862 Tutaj ma Pani trochę informacji i życzę powodzenia w Hodowli :)  a jak Pani chcę więcej to  łacińska nazwa to  ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Agnieszkak4

Agnieszkak4
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 2847 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 July 2016 - 13:06

Dziekuje :) nie jestem jeszcze tak stara żeby zwracać sie do mnie per Pani ;)
Dziekuje :) nie jestem jeszcze tak stara żeby zwracać sie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Walkingbeer

Walkingbeer

    Uprzednio moderator w działach wężowych

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3178 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 July 2016 - 18:48

Pytanie jeszcze w jakim wieku są dzieciaki, decyzja o zakupie żółwia musi być dobrze przemyślana, wybór żółwia na zwierzaka wiążę się z długoletnią odpowiedzialnością za......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Agnieszkak4

Agnieszkak4
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 2847 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 July 2016 - 19:11

jak pisałam praktycznie całe życie mam zwierzęta i nie jest to kaprys nastolatki, która potem pozbędzie się kłopotu :) ale miło, że ktoś dba o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 doru

doru
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3579 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Kobieta

Posted 15 July 2016 - 09:52

10 lat to nie jest dużo na żółwia lądowego, normalnie żyją kilkadziesiąt. To tak w kwestii wyjaśnienia.







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.