Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Dracaena guianensis - obtarcie




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Pisul

Pisul
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4182 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 July 2016 - 11:36

Serwus,

Piszę tutaj z zapytaniem do terrarystów, którzy mają doświadczenie z większymi jaszczurkami, najlepiej z rodziny tejowatych.
Otóż od pewnego czasu pod moją opieką znajduje......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Dracaena guianensis - obtarcie     x


#2 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3302 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 July 2016 - 17:51

@[member='MikeB'] :)



#3 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4818 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 July 2016 - 21:34

Ja nie widze niczego niepokojacego u samicy. Otarcia beda widoczne jako naruszenie integralnosci luski, wiec bedzie to raczej oczywiste. Czesto towarzyszy temu opuchlizna, ktorej tutaj......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Pisul

Pisul
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4182 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 July 2016 - 22:13

Dzieki, jak uda mi sie zdobyć ich odchody (bo zwykle załatwiają się do wody) to na pewno przebadam je czy nie mają żadnych pasożytów.

Dopóki......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4818 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 July 2016 - 23:22

Wszystkie teide, podobnie jak warany, maja ponadprzecietna ( w obrebie gadow) inteligencje. Latwo sie oswajaja I sa bardzo kontaktowymi zwierzakami. Na zime mozesz zamrozic slimaki -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3302 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 05 July 2016 - 23:57

A ja może zaporponuje założenie hodowli ślimaków z rodzaju Achatina pod karmówkę? Bo idzie przecież się zachlastać karmieniem dziesiątkami tych malutkich ślimaków, a achatiny są......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3611 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 July 2016 - 19:55

Właśnie z powodu pasożytów też radzę albo założyć hodowlę ślimaków, rzecz banalnie prosta.

Albo mrozić łapankę, nie żywą, z pasożytami. Dla żółwi zbierałem ślimaki, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Radagast, 06 July 2016 - 19:57.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.