Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Problem z okiem chwytnicy




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 SzymonSmp

SzymonSmp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5752 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 June 2016 - 14:06

Witam serdecznie, 

potrzebuje pomocy ! Zauważyłem u jednej z moich chwytnic bardzo niepokojącą rzecz. Ma na oku jakby błoniastą narośl, która wygląda trochę jak galaretka.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Problem z okiem chwytnicy     x


#2 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4817 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 July 2016 - 19:23

infekcje oczu u plazow sa powazna sprawa I raczej sam sobie z nimi nie poradzisz. Niestety natychmiast do weta. Ja polecalbym stosowac Gentamycyne w zawiesinie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 SzymonSmp

SzymonSmp
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5752 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 July 2016 - 20:21

Dziękuję bardzo za odpowiedź, na szczęście mam te krople w domu więc mogę od razu zacząć terapię. Niestety żadnego speca od płazów nie znam więc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4817 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 July 2016 - 21:19

Jak masz krople gentamycyny to juz masz z gorki. zakraplaj 3x dziennie oba oczy.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.