Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Pogryziony podczas wylinki - pomóżcie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Bakq

Bakq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5701 dni
  • Poland / Mazowieckie / Otwock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2016 - 00:48

Cześć, 

Przytrafiła mi się paskudna sprawa. Mój młody Heterometrus swammerdami przechodził wylinkę z L5 na L6 kiedy w terrarium znajdowała się szarańcza. Niestety stało się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pogryziony podczas wylinki - pomóżcie     x


#2 gimli8

gimli8
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2891 dni
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2016 - 12:25

Jeśli drugim szczypcem nie bedzie ruszać to bedzie go trzeba ręcznie karmić. 

Nwm jak to wygląda ale ja bym go przełożył do pojemnika wyłożonego papierem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4384 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 June 2016 - 17:54

Albo zdechnie, albo przeżyje- jeśli przeżyje, to oczywiście nie zregeneruje ubytku i będziesz musiał go karmić martwym pokarmem. Nie musisz nic odkażać, to nie ma......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Bakq

Bakq
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5701 dni
  • Poland / Mazowieckie / Otwock
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 June 2016 - 19:07

Niestety skorpion nie przeżył nocy.  

Zastanawiam się nad bezpośrednią przyczyną śmierci. z jednej strony miał odgryziony szczypiec z "przedramieniem",  w drugiej miał 2 nadgryzienia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.