Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Biała "pleśń" w akwarium




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 tiwson

tiwson
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3072 dni
  • Switzerland
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 May 2016 - 17:52

Witam, ostatnio zauważyłam u aksolotli na szybie akwarium i liściu roślinlki biały nalot wyglądający jak pleśń(jak na zdjęciach). Czy jest to coś bardzo niepokojącego?
......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: Biała "pleśń" w akwarium     x


#2 amwojcik

amwojcik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3002 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 09 May 2016 - 21:52

Jak dla mnie wygląda na spermatofor, chociaż jakość zdjęć słaba, szczególnie gdy ogląda się je na telefonie z pękniętym wyświetlaczem:) czy ten tajemniczy nalot (a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 tiwson

tiwson
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3072 dni
  • Switzerland
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 May 2016 - 08:51

Faktycznie zdjęcia są dosyć słabe, ale miałam nadzieję że to nie jest spermatofor. :/ Aksy właśnie spędzają więcej czasu obok siebie a samica troszkę się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 MER

MER

    Pomocny w dziale Aksolotle

  • Pomocny
  • Z nami od: 5015 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2016 - 09:10

podaj im dżdżownice z ogródka/krzaków z terenów zielonych na osiedlach ( tam gdzie wędkarze zbierają jak idą na ryby,
nie wiem gdzie mieszkasz),
a jak zabraknie to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 tiwson

tiwson
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3072 dni
  • Switzerland
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 May 2016 - 09:13

Dziękuję postaram się to wprowadzić :)


#6 amwojcik

amwojcik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3002 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 10 May 2016 - 10:17

Samice zwykle są okrąglejsze od samców. Jajeczka złoży, jeśli podjęła spermatofor, co może wcale nie miało miejsca...jeszcze. Pewnie prędzej czy później tak się stanie, skoro......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 MER

MER

    Pomocny w dziale Aksolotle

  • Pomocny
  • Z nami od: 5015 dni
  • Poland / Zachodniopomorskie / Koszalin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 May 2016 - 16:56

Teraz (bo występuje okresowo) larwa chruścika (popularnie kłódka), z wędkarskiego (przynęta na ryby).
To dla nich ciasteczko/ pychotka.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.