Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący węże

- - - - -  
Heterodon zachodni - początki hodowli



Best Answer ooOOMariuszOOoo, 23 April 2016 - 18:00

Generalnie masz racje , miło by bylo otrzymac gotowy artykuł jak wyglada hodowla od strony hodowcy, ale doskonale wiem ,ze malo kto ma na to......................for more text you need to be logged in. Please



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 ooOOMariuszOOoo

ooOOMariuszOOoo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5954 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2016 - 17:31

Witam.Po powrocie z zagranicy zdecydowałem się na powrót do terrarystyki. Niestety ze względu na wyprowadzke od rodziców z domku jednorodzinnego do mieszkania, nie mam zbytniej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Heterodon zachodni - początki hodowli     x


#2 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4817 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2016 - 17:44

Mariusz, ty prosisz na forum aby ci hodowcy zrobili biznes plan? Podstawowe warunki znajdziesz w opisie gatunkow, wyszukiwarka da ci linki do tematow w ktorych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 ooOOMariuszOOoo

ooOOMariuszOOoo
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5954 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2016 - 18:00   Best Answer

Generalnie masz racje , miło by bylo otrzymac gotowy artykuł jak wyglada hodowla od strony hodowcy, ale doskonale wiem ,ze malo kto ma na to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 4817 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2016 - 18:32

he he, rozumiem. Jeszcze raz mowie przeczesz forum pod katem tego gatunku, znajdziesz tam ludzi, ktorzy trzymali heterodony, to dobry punkt zaczepienia. Powodzenia




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.