Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


małopolskie

kamil17 - nauczka na przyszłosc- zawsze jak zimno pytaj czy nie oszczedza na heatpacku




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 bartv8

bartv8
  • Poland / Małopolskie / Oświęcim
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2016 - 12:08

NIE bede opisywał -Prosze dokładnie przeczytac i samemu wyciagnac wnioski z rozmowy     kamil17 OFFLINE
  • Terrarysta
  • Z nami......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#2 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3612 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2016 - 13:09

Bardzo nieczytelne to wszystko z racji całych tych dodatków forumowych.

 

Ale jako kupujący oczywistością jest dla mnie, że sprawdza się, dopytuje, czy sprzedawca wysyła......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Radagast, 25 April 2016 - 08:16.


#3 Michał_Rks

Michał_Rks
  • Poland / Mazowieckie / Radom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2016 - 14:18

1 - co ma zrobić sprzedawca gdy jest wina poczty ? jedynie złożyć reklamacje i dostać "50 groszy rekompensaty"..wszyscy biorą odpowiedzialność za 48-72h, a nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Michał_Rks, 22 April 2016 - 14:20.






#4 kamil17

kamil17
  • Poland / Podkarpackie / Stalowa Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2016 - 12:36

W ofercie dokladnie pisało ze biore odpowiedzialnosc za paczke na 48h od nadania i nie biore odpowiedzialnosci za błedy poczty , w tym samym czasie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Ratio

Ratio
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 April 2016 - 13:19

Ja też już jakiś czas temu dostałam paczkę wysłaną bez heata, bodajże w lutym. Pocztą nawaliła, i nie ma co dyskutować. Jak kolega uważa, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Gość_Robus_*

Gość_Robus_*

Posted 24 April 2016 - 15:12

bartv8, pajączki doszły po upływie 48-72h, ale ty widać nie pojmujesz, że czas gwarancji upłynął i sprzedający nic nie musi ci wysyłać, ani oddawać pieniędzy.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Robus, 24 April 2016 - 15:12.






#7 Boa_Beskid

Boa_Beskid
  • Poland / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 April 2016 - 09:00

Ja np.gdy wysyłam gady i któryś by padł w czasie transportu lub po przyjmuje reklamacje tylko do 48 godzin od otrzymania przesyłki i zwracam 50%......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 bartv8

bartv8
  • Poland / Małopolskie / Oświęcim
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 April 2016 - 11:41

bez polemniki tytulem wyjasnienia...

 

w tym samym tygodniu dostałem tez inne sztuki i z zadna z tych osob nie uzgadniałem jakos szczegolowa heta -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by bartv8, 25 April 2016 - 22:23.


#9 FTS2000

FTS2000
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 April 2016 - 16:00

Jak nie lubię komentować takich tematów to szczególnie dało mi radę sformułowanie ;

 


kase bedziez miał do 15 minut......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 drizzt

drizzt

    Moderator w działach giełdowych

  • Pomocny na giełdzie
  • Z nami od: 7194 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 April 2016 - 10:05

Zadnej winy Kamila tu nie ma.

Godzac sie na wysylke poczta obie strony biora odpowiedzialnosc, sprzedawca zazwyczaj umowne 48h. 90% listow pol prior dociera na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.