Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium w budowie

- - - - -  
Terrarium agama brodata - 140/60/55




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 demel

demel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2943 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 April 2016 - 21:07

Witam!
Po kilkutygodniowym przeglądaniu forum czas rozpocząć budowę nowego terra dla agamki. Z racji tego, że stefka sporo urosła od czasu zakupu, potrzebuje już pełnowymiarowego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by demel, 19 April 2016 - 07:06.





Similar Topics: Terrarium agama brodata - 140/60/55     x


#2 demel

demel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2943 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 April 2016 - 11:40

Z racji braku wolnego czasu, budowa terrarium idzie bardzo wolno, jednak są już pewne postępy.

Pierwsze za co się zabrałem to załatanie i dotarcie wszelkich......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Cobrra

Cobrra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3864 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2016 - 11:48

ładnie poszło, szkoda tylko że pokrywa jest otwieralna anie górna część frontu, w ten sposób eliminujesz możliwość postawienia czegokolwiek na terrarium, a już zwłaszcza kolejnego......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 SolidState91

SolidState91
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3470 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2016 - 16:28

Autor robi dla 1 osobnika więc raczej nie ma potrzeby stawiania na terrarium kolejnego :P. Jak na przeróbke starej szafy to bardzo ładnie.


#5 demel

demel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2943 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 April 2016 - 21:10

Potrzebuje pomocy odnośnie oświetlenia. Nie ukrywam, że przydałaby się pomoc ze strony doświadczonych hodowców. 
Planuje zastosować świetlówkę UVB 120 cm, oraz dwie lampy na dwie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by demel, 22 April 2016 - 21:28.


#6 Ana_9212

Ana_9212
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4641 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Posted 23 April 2016 - 14:55

Jeśli chodzi o moc żarówki grzewczej, to będzie ona zależna głównie od odległości żarówki od wyspy ciepła. Ja w swoim terrarium mam podobnie, dwie wyspy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Ana_9212, 23 April 2016 - 14:56.






#7 demel

demel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2943 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 April 2016 - 18:35

Weekend, a więc udało się trochę nadrobić. :) Dzisiaj ścianka w końcu gotowa. 
Pierwotne założenia były następujące...:)

[sharedmedia=gallery:images:21590]

Jednak podczas prac, wprowadzone zostały pewne zmiany.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 dark1s

dark1s
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3637 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2016 - 08:23

Hmmm .. mam nadzieję że nie przykleiłeś wszystkiego już końcowo, bo będziesz miał problem przy pracach w zakątkach i tyłach "formacji skalnych" przy nakładaniu zaprawy,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 demel

demel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2943 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 April 2016 - 11:57

Robiłem w ten sposób pierwsze terrarium i gips trzyma się do tej pory idealnie, stąd nie szukałem alternatywy. :) Dwa, terra na sam koniec będzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by demel, 24 April 2016 - 11:57.






#10 demel

demel
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2943 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 April 2016 - 20:19

Minął prawie tydzień, powoli bo powoli, ale prace idą do przodu. 
W końcu udało mi się skończyć skałkę dla Stefki:D 3 warstwy kleju do płytek......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.