Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
żaba rogata




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Raf79

Raf79
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3094 dni
  • Poland / Mazowieckie / Konstancin Jeziorna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 March 2016 - 14:54

Od października jestem posiadaczem żaby rogatej i chyba mam z nią problem, przez kilka miesięcy żaba mieszkała w małym terrarium z ok 3 cm warstwą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Raf79, 20 March 2016 - 18:20.





Similar Topics: żaba rogata     x


#2 Gorshling

Gorshling
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3258 dni
  • Poland / Małopolskie / Wieliczka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2016 - 09:42

http://www.terrarium.com.pl/125-ceratophrys-ornata-zaba-rogata/

 

To na początek.

Kabel wysusza Ci podłoże - musisz dbać o odpowiednią wilgotność w terrarium. Czy kabel jest podłączony do termostatu?......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 3610 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2016 - 11:36

Coś mi tu nie gra.
Ja jestem w stanie ogrzać terrarium o wymiarach 120x70x75 żarówką o mocy 60W do warunków pustynnych, a to Twoje małe terrarium......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Rararotto

Rararotto
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3210 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 April 2016 - 21:13

Z moją było tak samo ale to było gdy mrozy były te bardzo mocne. Potem normalnie z nią było. Jeżeli była dobrze karmiona to nic......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Raf79

Raf79
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3094 dni
  • Poland / Mazowieckie / Konstancin Jeziorna
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 April 2016 - 02:00

Dzięki za odpowiedź. Zrobiło się zdecydowanie cieplej w terrarium i rogacz się obudził, odkopał się, wsadziłem ją do letniej wody, zrobiła kupę ale nic nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.