Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
stan mojego legwana



Best Answer babajaga27, 14 March 2016 - 10:22

witaminy podaje sie raz w tygodniu, a wapn najczesciej co drugi dzien, ale to zalezy jakiej firmy. Tylko nutrobal podaje sie raz w tygodniu i......................for more text you need to be logged in. Please



  • This topic is locked This topic is locked
29 replies to this topic

#1 turbonbr

turbonbr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3067 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 March 2016 - 03:35

witam. prosba do was. ocencie stan ogolny mojego legusia. czy wszystko ok? ma 58 cm wiec mysle ze ok. roku czasu. ma duze terra,witaminy codziennie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by turbonbr, 14 March 2016 - 03:36.





Similar Topics: stan mojego legwana     x


#2 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4346 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 March 2016 - 10:22   Best Answer

witaminy podaje sie raz w tygodniu, a wapn najczesciej co drugi dzien, ale to zalezy jakiej firmy. Tylko nutrobal podaje sie raz w tygodniu i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Anka1992

Anka1992
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4360 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 March 2016 - 10:39

Coś  było z tym, że cytrusy ograniczają wchłanianie wapnia. Nie powinien jeść ich dużo.

 

Rok? Wątpię, żeby miał rok.


Edited by Anka1992, 14 March 2016 - 10:40.






#4 turbonbr

turbonbr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3067 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 March 2016 - 11:21

cytrusy dostaje rzadko I inne owoce rowniez.
witaminy mam reptivite with d3 I seral reptilien a wapn reptivite calcium with d3.
a powiecie mi jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Anka1992

Anka1992
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4360 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 March 2016 - 13:25

Być może rok, po prostu jakoś tak nie pasuje mi to. Moja na pewno była masywniejsza, stąd może wątpliwości. Owoce ogólnie to tylko dodatek, a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 turbonbr

turbonbr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3067 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 14 March 2016 - 13:37

no wlasnie kolezanka pisze ze nie jest za chudy no ale mi sie wydaje ze byl massywniejszy






#7 Anka1992

Anka1992
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4360 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Kobieta

Posted 14 March 2016 - 17:18

Już nie mówiąc o tym, że suplementy typu witaminy i wapń stosowałam na początku regularnie raz na tydzień, a po jakimś czasie jak mi się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4346 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 March 2016 - 10:16

no i wlasnie ja sie nie zgadzam z ta opinia, wystarczy troche tu poczytac. Nie jeden sie zarzekal idealna dieta dopasowana pod wzgledem wapnia, a......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Anka1992

Anka1992
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4360 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Kobieta

Posted 16 March 2016 - 14:30

no i wlasnie ja sie nie zgadzam z ta opinia, wystarczy troche tu poczytac. Nie jeden sie zarzekal idealna......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Anka1992, 16 March 2016 - 14:33.






#10 turbonbr

turbonbr
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3067 dni
  • Germany
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 16 March 2016 - 14:51

dieta mojego nie jest bardzo urozmaicona bo podaje mu feld salat , rukole, bazylie ale nie czesto I miete I czasami stokrotke daje . czasami......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.