Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Problem z agresywnym legwanem.




  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1 Dawid23

Dawid23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3887 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 March 2016 - 18:08

Witam. Mam problem ze swoim legwanem. Mam legwana 4 lata. Dlugosc oklo 150cm. Zabralem go z rak nieodpowiednich. Nie mial ogona,byl zabiedzony. wychudzony itd. Nigdy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Problem z agresywnym legwanem.     x


#2 Jaguś

Jaguś

    Pomaga na forum ;)

  • Pomocny
  • Z nami od: 4277 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 March 2016 - 18:44

Inteligencja bliska 0 - to bardzo krzywdzące i tak twierdzi ktoś, kto nie zna gadów. To nie taboret, żeby nie myśleć. Wasze problemy mogą wynikać......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 March 2016 - 18:44

Jakiej płci jest twój legwan? Bardzo możliwe, że jest to po prostu samiec który czuje okres godowy.







#4 blondita

blondita
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5577 dni
  • Poland / Opolskie / Biała
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 March 2016 - 22:12

z mojego doświadczenia mogę powiedzieć że więcej przestrzeni gdzie legwan czuł się jak u siebie pomogło, wcześniej bardziej się rzucał 

 

i faktycznie mega agresywny......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4346 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 March 2016 - 11:55

przede wszystkim w jaki sposob probujesz go oswoic, przypuszczam, ze popelniasz podstawowe bledy. Po pierwsze nie ubieraj czarnego lub czerwonego koloru gdy sie zblizasz do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Azturi

Azturi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3131 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 March 2016 - 18:50

Na pewno większa przestrzeń, co do oswajania, różne legwany róże charaktery. Mój rownież ma nieco ponad 4 lata, kupiłem go 8 miesięcy temu i obralem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4346 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 07 March 2016 - 20:25

Nie lubie tego sposobu i jestem przeciwniczka brania legwana na sile. To moja opinnia, z ktora mozesz sie nie zgodzic.



#8 Azturi

Azturi
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3131 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 March 2016 - 07:42

Nie będę przekonywał do swojej metody bo uważam że ktoś z niewłaściwym podejściem może wyrządzić zwierzęciu krzywdę. Mi się wydaje że na tyle kocham zwierzęta......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 qwertyu

qwertyu
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5835 dni
  • Poland / Lubelskie / Biała Podlaska
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 23 March 2016 - 09:09

babunia jagunia ;) napisała Ci prawdę...........czas jest kluczem do kontaktu, jeżeli nie masz na to czasu to takie zwierzęta jak legwan zielony, waran stepowy i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Dawid23

Dawid23
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3887 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 25 March 2016 - 08:03

Przepraszam na wstepie ze nie odpisywalem ale nie mialem czasu. Moje terrarium ma wymiary 140sz/170wys/85gl. Oswietlenie to co na stronie grzewcza i uvb. Basen podgrzeany.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by Dawid23, 25 March 2016 - 08:04.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.