Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Muszki owocówki w terrarium. Jak wytępić?




  • This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

#1 Anka1992

Anka1992
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4360 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 February 2016 - 12:34

Witam,

od wakacji mam problem z muszkami owocówkami. Upodobały sobie siedzenie w terrarium i teraz nie mogę się ich pozbyć. Nie będę usuwać torfu, gdyż......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Muszki owocówki w terrarium. Jak wytępić?     x


#2 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 February 2016 - 12:38

Muszki owocówki siedzą tam gdzie są gnijące owoce lub ogólnie owoce, jeśli masz z nimi problem to po prostu dokładnie sprzątaj po karmieniu legwana.



#3 Anka1992

Anka1992
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4360 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 February 2016 - 13:02

Muszki owocówki siedzą tam gdzie są gnijące owoce lub ogólnie owoce, jeśli masz z nimi problem to po prostu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4346 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 February 2016 - 13:30

Plytka globol dziala, ale bez lega. Wiec albo zastepcze terrarium, albo pokoj dostosowac.



#5 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 February 2016 - 13:37

@[member='Anka1992'] Miałam na myśli, że usunięcie wszelkich resztek usunie również muszki i nie trzeba żadnych płytek tylko zachowanie czeghoś takiego jak higiena. Muszek nie będzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 babajaga27

babajaga27
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4346 dni
  • France
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 February 2016 - 13:46

Nieprawda, jest wilgoc sa ,,robactwa". Tylko nie jestem pewna czy to sa owocowki. Tez mialam to cos i ani odkurzanie, ani wymycie, ani ocet nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 February 2016 - 13:48

@[member='babajaga27'] Ale tu mowa o muszkach owocówkach, na które serio nie trzeba żadnych złotych środków tylko sprzątanie resztek żarcia :D  Ziemiórki też są bardzo łatwe......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Anka1992

Anka1992
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4360 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 February 2016 - 15:25

@[member='fortitera'] Do Cb dalej nie dotarło, że sprzątam wszystkie resztki pożywienia? Albo mnie uważasz za idiotkę, albo sam jesteś... niezbyt mądry... dosadniej się tego nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 February 2016 - 15:32

@[member='Anka1992'] Nie wiem jak wygląda twoje terra, ale wiem skąd sie biorą owocówki, nie jestem głupia jak uważasz. Dałam ci rady, sprawdź dokładnie czy nigdzie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 Anka1992

Anka1992
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4360 dni
  • Poland / Małopolskie / Myślenice
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 February 2016 - 16:19

Po prostu denerwuje mnie doradzanie typu sprzątaj po gadzie, gdzie jest to oczywiste i zawsze po jedzeniu sprzątam, bo nawet jeśli nie owocówki to w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.