Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Czy świerszcze są złym pokarmem dla modliszek? miniart




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Przemysław_Łuczak

Przemysław_Łuczak
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6772 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdynia
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 February 2016 - 21:14

Tłumaczenie pochodzi ze strony: http://www.mantidkingdom.com/are-crickets-bad-for-mantids/ Posiadam prawa i pozwolenie do tłumaczenia tego tekstu.

tekst zalega u mnie na kompie. Szkoda by się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Czy świerszcze są złym pokarmem dla modliszek? miniart     x


#2 Cisza

Cisza
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3768 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 February 2016 - 23:04

Nie mam takiego doświadczenia jak Ty w hodowli. Jednak jak zobaczyłem post to od razu pomyślałem, że jakieś brednie tu będziesz prawił.
Aczkolwiek w opisie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 luxperpetua07

luxperpetua07
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4780 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 06 February 2016 - 09:48

Kiedy hodowałam modliszki karmiłam je tylko i wyłącznie świerszczami. Najlepiej sprawdzały się bananowe lub domowe. Natomiast nie polecam świerszczy śródziemnomorskich. Mają sporą zawartość chityny i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 vivien333

vivien333
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2757 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 October 2016 - 10:27

To czym w końcu karmić te świerszcze? :roll:

Bo sprzedawca w sklepie powiedział, że właśnie marchewką i karmą dla ryb (dał mi ichtio-vit ).

Marchew......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 luxperpetua07

luxperpetua07
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4780 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 October 2016 - 11:48

@[member='vivien333'] Ogórkiem i sałatą nie polecam!!! Lubią kapustą pekińską. Nigdy nie dawałam świerszczom karmy dla rybek tylko normalne płatki owsiane i kukurydziane. 



#6 vivien333

vivien333
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2757 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 October 2016 - 13:18

Dzięki :-)

Kapustę pekińską mam. Płatki też. Tylko one są suche, pomyślałam więc, że coś mokrego im potrzeba, stąd ten ogórek.

Karma dla rybek to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3848 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 October 2016 - 16:24

@[member='vivien333'], no to kilka rzeczy wytłumaczę.
Świerszczem określa się owady z rodziny Gryllidae (świerszczowatych chyba), obejmuje ona u nas tylko kilka gatunków (np. świerszczem polny......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 vivien333

vivien333
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2757 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 October 2016 - 16:39

Dziękuję :-)

Będę studiować, na razie czytam o nich na terrarium... I szczerze mówiąc nadal nie wiem jakie mam te świerszcze. Raczej nie są to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3848 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 October 2016 - 17:13

Pobiera wodę z pokarmu i jak popsikasz.

Masz zapewne domowe, środziemnomorskie albo bananowe. Są w różnych odcieniach jasnego brązy z ciemniejszymi wzorami, z czego te......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by mantiss111, 12 October 2016 - 17:19.






#10 vivien333

vivien333
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2757 dni
  • Poland / Opolskie / Kędzierzyn Koźle
  • Płeć: Kobieta

Posted 12 October 2016 - 21:20

Tak, to chyba te domowe. Trochę sobie poczytałam. Na szczęście nie żyją zbyt długo, jakoś z nimi wytrzymam, chyba będą miały dożywocie :wink:

Popsikam delikatnie,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by vivien333, 12 October 2016 - 21:20.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.