Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Wystrój terrarium dla modliszki - co wolno a czego unikać




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Kasta

Kasta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3969 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 January 2016 - 14:36

Cześć wszystkim !

Po długiej nieobecności planuje powrót do hodowli modliszek. Na razie w małych ilościach, ale co będzie czas pokaże wink.png

Chciałem się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Kasta, 05 January 2016 - 20:09.





Similar Topics: Wystrój terrarium dla modliszki - co wolno a czego unikać     x


#2 9GORN1

9GORN1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4650 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 January 2016 - 18:13

Całkowitą inwencję twórczą można wykazać tylko przy osobnikach imago ze względu na to, że już nie przechodzą wylinek i nie potrzebują tyle wolnej przestrzeni (......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Kasta

Kasta
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3969 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 January 2016 - 18:54

Wielkie dzięki za odpowiedź! ;) Tak terraria z wystrojem planuje dla modliszek L5-L6 w górę i dla imago małych modliszek pokroju Creobroter czy Acromantis. Trzykrotka......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 9GORN1

9GORN1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4650 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 January 2016 - 20:17

Ja mam ściankę zrobioną ze styropianu, atlas + pigment jak i piasek + włókno na to. Wszystko w terrarium skorpiona tropikalnego czyli nie najgorzej to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by 9GORN1, 06 January 2016 - 20:20.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.