Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Dlaczego mój Ptasznik nie chce jeść ? i Kiedy Najlepiej jest go nakarmić




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 jajub2

jajub2
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3192 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Sandomierz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2015 - 19:42

Witam Chciałbym sie spytać co jest przyczyną że Mój Brachypelma albopilosum ( Ptasznik kędzierzawy ) L4/5 nie chce jesć i mam ważne uwagi mam go......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by jajub2, 30 December 2015 - 19:46.





Similar Topics: Dlaczego mój Ptasznik nie chce jeść ? i Kiedy Najlepiej jest go nakarmić     x


#2 jarek154

jarek154
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3454 dni
  • Poland / Lubelskie / Puławy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2015 - 20:35

1.Daj mu czas na aklimatyzacje 4-7 dni może więcej

2.Siedzi pod torfem bo tam czuje się bezpiecznie,wiele młodych ptaszników zakopuje się w podłożu

3.Ptaszniki nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Foxy5666

Foxy5666
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3415 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Bartoszyce
  • Płeć: Kobieta

Posted 31 December 2015 - 00:24

Możliwe, że jest bliski linienia, ma czarny odwłok? Mi pająk wyliniał po kilku dniach od zakupu, więc wszystko jest możliwe. Jak nie, to po prostu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 pabs123

pabs123
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4357 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 January 2016 - 14:53

Tak jak kolega wyżej mówił :P Daj mu czas na aklimatyzację :p Jeśli pająk dalej nie będzie chciał jeść, a nie będzie oznak wylinki, to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Foxy5666

Foxy5666
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3415 dni
  • Poland / Warmińsko-mazurskie / Bartoszyce
  • Płeć: Kobieta

Posted 01 January 2016 - 14:56

Jeszcze jest możliwość, że Twój pająk nie będzie przyjmował żywego pokarmu a jedynie martwy


#6 Pentryt

Pentryt
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3593 dni
  • Poland / Lubuskie / Nowa Sól
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 January 2016 - 13:06

Wszystko co jest wyżej napisane może być ważne, ale chciałem jeszcze dodać, że możesz spróbować też innego pokarmu.

Daj mu białego robaka, małego świerszcza lub......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 africanatail

africanatail
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2977 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 08 March 2016 - 20:36

Po pierwsze, ptasznik musi się zaaklimatyzować, gdy już to zrobi, możesz go nakarmić, nie panikuj :p

Po drugie- możliwe, że zbliża mu się wylinka i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.