Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - fotorelacje

- - - - -  
terra dla orzęska




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#1 Krist1

Krist1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3178 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2015 - 14:18

Witam,

z racji, iż mój gek wyrósł już z obecnego terra planuję budowę docelowego zbiornika. Nowe terrarium ma 60 wys i 40x40. Bardzo zależy mi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files






Similar Topics: terra dla orzęska     x


#2 Lisu__

Lisu__
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4067 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2015 - 16:17

To zależy czego oczekujesz. Duży przyrost pianki - wysokoprężna, mały - niskoprężna. Używam najtańszej wysokoprężnej poniżej 10zł.

Nic nie zabezpieczasz. Ja daję silikon i na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Krist1

Krist1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3178 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2015 - 16:21

A jak z firmami? obojetne jaka pianka i sylikon? czy jakies specjalistyczne? rozumiem ze ta tuba nie zaszkodzi pupilowi?  troche pytan ale chce miec pewnosc......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 dendorbatesPL

dendorbatesPL
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7114 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2015 - 18:16

Ja używam takiej pianki niskoprężnej:

22fbc4d14f6d452a7e7e0b8068960a06.jpg

 

Lepszy efekt oraz komfort pracy będziesz miał jak użyjesz zamiast śmierdzącego sylikonu, żywicy epoksydowej  Epidian 5+ utwardzacz......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Lisu__

Lisu__
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4067 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2015 - 18:26

Ja używam tych poniżej 10zł, czyli robionych na zlecenie np Casto lub LM. Złego słowa na te pianki powiedzieć nie mogę.

Silikon neutralny nie śmierdzi.



#6 Krist1

Krist1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3178 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2015 - 18:48

Podsumowując, wystarczy, że nałożę piankę na  tylną ściankę terrarium wg mojego gustu z ewentualną korą, miejscami na doniczki (choć prawdopodobnie nawet z nimi), a gdy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Lisu__

Lisu__
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4067 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 December 2015 - 19:01

Dokładnie tak.

Silikon się nada, jednak będzie go o wiele za mało.



#8 Krist1

Krist1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3178 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 January 2016 - 18:59

Nabyłem w sklepie powyższą piankę iiiiii robota RUSZYŁA ;] Mam trochę problemów natury technicznej, otóż nie wiem dlaczego ale fragmenty jednej ścianki w pewien sposób......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files



#9 adamo1315

adamo1315
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3500 dni
  • United Kingdom
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 January 2016 - 20:37

A nie chciales nalozyc grubszej warstwy, zeby moc rzezbic? No chyba, ze tylko na zdjeciu, ta warstwa pianki wydaje sie dosc cienka.






#10 Krist1

Krist1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3178 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 January 2016 - 20:49

Powiem szczerze, że nie myślałem o rzeźbieniu w pince... ogólnie czekam, aż całość zastygnie i wtedy będe uzupełniał pianką miejsca może jakąś półkę zrobię etc.




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.