Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Minimalna waga lub wiek zwierząt



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 nopainnogame

nopainnogame
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3737 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 December 2015 - 09:31

Nie sądzę, że mój pomysł (tak naprawdę podchwycony z zagranicy :P ) znajdzie szersze uznanie, ale czy nie warto wprowadzić wieku lub minimalnej wagi zwierząt......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Minimalna waga lub wiek zwierząt     x


#2 Lokey

Lokey
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5886 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 December 2015 - 09:48

Niestety obawiam sie ze nie za wiele mozemy zrobic. Zwierzeta od zawsze byly przez rozmnazaczy produkowane jak najnizszym kosztem, a dopoki znajduja sie kupcy ktorzy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Lokey, 24 December 2015 - 09:56.


#3 nopainnogame

nopainnogame
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3737 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 December 2015 - 10:11

Na chwilę obecną są już przecież maluchy podawane z taką kosmiczną wagą, że albo ktoś nie zna wieku albo ma wagę uszkodzoną. Każdą taką sytuację......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 knypol

knypol

    The Amel's King

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3978 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 December 2015 - 12:24

Wszystko to cena i chęć zysku... Dużo osób liczy ze kupi dorosłe rozmnozy i zarobi, często młode trzymają razem wszystkie... Potem jeszcze w hurcie próbują......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Lokey

Lokey
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5886 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 December 2015 - 13:27

a trzymam młode grupowo ^^ co w tym złego? :p z doświadczenia mogę powiedzieć ze jest więcej plusów niż minusów :)



#6 knypol

knypol

    The Amel's King

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3978 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 December 2015 - 13:50

Trzymając młode pojedynczo, masz większa kontrolę nad nimi. Co i jak jedzą, kiedy linieją, wydalają,jak się zachowują itp. A przy kilkunastu czy kilkudziesięciu młodych nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by knypol, 24 December 2015 - 13:51.






#7 Lokey

Lokey
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5886 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 December 2015 - 14:18

Agamy i zbożówki też hodowałam, zupełnie inny klimat niż u gekonów orzęsionych o które głównie chodzi nopainnogame, błąd mój że nie zwróciłam uwagi......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 knypol

knypol

    The Amel's King

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3978 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 December 2015 - 14:20

No gatunku nie ma oznaczonego, a wypowiedź autora była dość ogólna... więc dałem przykład dwóch popularnych gatunków. Ale nic się nie zrobi, teraz liczy się......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 nopainnogame

nopainnogame
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3737 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 24 December 2015 - 14:30

Moja propozycja dotyczy wszystkich działów ;) Opisałem tylko sytuację z którą realnie mam do czynienia. 








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.