Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Pomocy, Liśćce zdychają




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Leitz94

Leitz94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3527 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2015 - 22:27

Witam,

 

sprawa wygląda tak, od tygodnia zaczynają mi się wykluwać Phyllium jacobsoni, zaznaczę że to dopiero pierwsze pokolenie z własnej hodowli, do tej pory......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Pomocy, Liśćce zdychają     x


#2 Ods

Ods
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3905 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2015 - 23:02

Z mojego doświadczenia bardzo dobrze liśćcom służy 12 godzinny cykl świetlny, ruch powietrza (stymulacja do pobierania pokarmu) oraz nacinanie krawędzi liści. Młode liśćce mogą mieć......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Leitz94

Leitz94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3527 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 December 2015 - 23:20

Dzięki, na pewno skorzystam, doświetlam i tak w tym okresie, bo zauważyłem że są bardziej ruchliwe, próbowałem dawać liście ponadgryzane przez dorosłe osobniki ale też......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Leitz94, 21 December 2015 - 23:23.






#4 voidwaker

voidwaker
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3461 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 December 2015 - 06:38

Podcinanie liści symuluje obecność dorosłych w naturalnym otoczeniu, więc jak możesz im dawać świeże, poobgryzane liście to jest to lepsze niż ich cięcie.

 

Tak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Leitz94

Leitz94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3527 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 December 2015 - 17:05

Dziękuję za rady, skorzystałem i działają niezawodnie, żaden już nie padł do tej pory



#6 Gavrilo_P

Gavrilo_P
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3938 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 December 2015 - 14:31

Jakie źródło hodowli?

Ja miałem od jednego z polskich hodowców i przeżywalność nimf była może 10-20%, kładły się seriami, podczas gdy w walcach obok w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Leitz94

Leitz94
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3527 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 31 December 2015 - 00:30

maluchy mam z hodowli własnej, inkubowałem jaja od sierpnia,

wykluło się na razie 18/35, na początku 3 zdechły z mojej niewiedzy i 1 uciekł (za......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Leitz94, 31 December 2015 - 00:31.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.