Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


tematy ogólne

- - - - -  
Kupowanie rzadkich gatunków przez nowicjuszy(modliszki) - wasze opinie




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 November 2015 - 22:05

Witam, aby trochę tchnąć życia w nasz kochany dział modliszkowy,postanowiłam poruszyć pewien temat, jaki mi wpadł do głowy po czytaniu jednego z angielskich for pod......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Kupowanie rzadkich gatunków przez nowicjuszy(modliszki) - wasze opinie     x


#2 tomek1974sk

tomek1974sk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3203 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 30 November 2015 - 23:02

Ciekawy temat hmmm... Może wypowiesz się pierwsza co o tym sądzisz? Bardzo złożony temat . Jest Kilka osób w Polsce których oferta modliszek jest dość......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by fortitera, 30 November 2015 - 23:52.
nie stawiamy spacji przed znakami zapytania i nie używamy ich aż tyle


#3 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3303 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 30 November 2015 - 23:48

Troche nie o to mi tu chodzi ;) Fakt, modliszkowy rynek w Polsce jest ubogi, ale tak samo to wygląda wężach czy jaszczurkach. Mi raczej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 patyczak1000

patyczak1000
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6575 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2015 - 02:07

Może i nazbyt marudzę, ale obu postom przydałoby się kilka enterów - czytałoby się o wiele przyjemniej ;)

 

Jak w 99, o ile nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 idolomantisdiabolico

idolomantisdiabolico
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3166 dni
  • Poland / Lubelskie / Dęblin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2015 - 16:15

macie racje, ale musicie zauwazyć że jest dosyć malo osób które zaplacą za modliszke 300 zł.

np ja gdyby takie były ceny na rynku nigdy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 9GORN1

9GORN1
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4652 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2015 - 17:14

@[member='idolomantisdiabolico'] Mowa jest tutaj tylko o wyjątkowo rzadkich okazach.







#7 leviatan

leviatan

    Miniony moderator: Modliszki

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7132 dni
  • Poland / Lubelskie / Lublin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2015 - 17:41

Niestety w Polsce rynek modliszek jest bardzo mały. Modliszkami zajmuje się głównie młodzież, która dysponuje raczej skromnym budżetem na hobby. Ale o tym wspomniał Adam. 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 KonradPrzywodcaModliszek

KonradPrzywodcaModliszek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3137 dni
  • Poland
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2015 - 18:41

Witam, aby trochę tchnąć życia w nasz kochany dział modliszkowy,postanowiłam poruszyć pewien temat, jaki mi wpadł do głowy po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 Danny79

Danny79
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3226 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 01 December 2015 - 20:41

Tak naprawdę nie wiemy ilu z tych młodych kupujących modliszki za niskie pieniądze, źle traktuje te piękne i ciekawe owady, wszak nie każdy z nich......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 mantiss111

mantiss111

    Moderator w działach Modliszki, Owady, Początkujący terraryści

  • Moderator
  • Z nami od: 3850 dni
  • Poland / Mazowieckie / Sochaczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 December 2015 - 08:47

Można podwyższyć ceny, przerzucę się na przekopnice ;). Przekopnice to wspaniałe zwierzątka u nieodpowiedzialnych hodowców zwyczajnie się nie wyklują, a sprzedawane są jaja.

 

Na prawdę, to......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users





© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.