Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Chcę kupić tarczołuska, co powinienem wiedzieć ?



Best Answer Damiang, 22 November 2015 - 23:15

Generalnie przyjmuje sie ze terra wielkości x2 długość ciała czyli w twoim przypadku 120 cm karmisz karaczanami świerszczami , mącznikami jako dodatek uvb nie mniej......................for more text you need to be logged in... Go to the full post



  • This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

#1 potterrek

potterrek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3318 dni
  • Poland / Mazowieckie / Grójec
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 November 2015 - 22:41

Hej siemanko, witam wszystkich. Mam pytanka i liczę na dokładne odpowiedzi.

Chcę kupić Tarczołuska czarnopasego i nie jestem pewien jakie powinien mieć terra. (Na różnych......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Chcę kupić tarczołuska, co powinienem wiedzieć ?     x


#2 Damiang

Damiang
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3163 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 22 November 2015 - 23:15   Best Answer

Generalnie przyjmuje sie ze terra wielkości x2 długość ciała czyli w twoim przypadku 120 cm karmisz karaczanami świerszczami , mącznikami jako dodatek uvb nie mniej......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by Damiang, 22 November 2015 - 23:17.


#3 NorthWolf

NorthWolf
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4311 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Posted 24 November 2015 - 08:56

Terrarium im większe tym lepsze. Nie ma czegoś takiego jak za duże terrarium, jest tylko za małe. Są to dość aktywne jaszczury więc idealne by......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register








0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.