Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

* * * * * 1 votes  
własna hodowla świerszczy domowych



Best Answer czkot, 20 November 2015 - 19:03

Padają bo masz za dobry dostęp do wody- innymi słowy przy wyłącznie górnej wentylacji świerszcze mają za mokro. Albo hoduj bez pokrywy w wysokim pojemniku,......................for more text you need to be logged in. Pleas... Go to the full post



  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 shreker

shreker
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6611 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2015 - 12:02

Witam, mam pytanko odnośnie hodowli świerszczy domowych na własne potrzeby (jako karmówka). Hodowla jest niewielka bo tylko dla jednej agamy brodatej.

Przybliżone warunki hodowli:

1.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Attached Files


Edited by shreker, 18 November 2015 - 14:24.





Similar Topics: własna hodowla świerszczy domowych     x


#2 ProoAssassyn

ProoAssassyn
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3399 dni
  • Poland / Śląskie / Skoczów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2015 - 18:02

Hmmm, hoduje świerszcze od ponad 10 lat i nigdy czegoś takiego nie miałem, próbowałeś zaczynać od nowa ? ze świerszczami z innego sklepu et cetera?......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 shreker

shreker
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6611 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2015 - 20:26

Z tego co wyczytałem w wielu postach, podobny problem mam nie tylko ja (szczególnie jesli chodzi o domowe). Nie dokońca jednak wierzę, że nie da......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 patryksz

patryksz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3768 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2015 - 20:43

Stawiam że nie mają dobrego dostępu do wody i przez to usychają. Ja co prawda nie u świerszczy ale u karaczanów stosuje zwykły słoik ze......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by patryksz, 18 November 2015 - 21:35.


#5 shreker

shreker
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6611 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 18 November 2015 - 22:37

Jeżeli chodzi o dostęp do wody, to tak jak wcześniej napisałem mają pod dostatkiem. Daję im poidełka w postaci zakrętek (np. ze słoików) wypełnionych w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 luxperpetua07

luxperpetua07
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4782 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Posted 19 November 2015 - 17:54

Zdecydowanie za mała wysokość pojemnika. Ile mniej więcej sztuk trzymasz w takim jednym zbiorniku? Wentylacja też powinna być lepsza. Same dziurki to za mało. Ja......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 shreker

shreker
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6611 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 November 2015 - 23:46


Zdecydowanie za mała wysokość pojemnika.

Przecież jak dam wyższy to siłą rzeczy będą miały gorszy obieg powietrza.

 

 

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by shreker, 19 November 2015 - 23:46.


#8 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4379 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 20 November 2015 - 19:03   Best Answer

Padają bo masz za dobry dostęp do wody- innymi słowy przy wyłącznie górnej wentylacji świerszcze mają za mokro. Albo hoduj bez pokrywy w wysokim pojemniku,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 shreker

shreker
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6611 dni
  • Poland / Śląskie / Zabrze
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 21 November 2015 - 19:44

Szczerze mówiąc, obstawiałem właśnie albo temeraturę, albo wilgotność. Tym bardziej więc czkot dzięki za wyjaśnienie sytuacji. Jezeli chodzi o większe pojemniki to z racji "metrażu"......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#10 czkot

czkot

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 4379 dni
  • Poland / Pomorskie / Gdańsk
  • Płeć: Kobieta

Posted 21 November 2015 - 21:18

Wpraw sobie pasy siatki w pokrywkę, albo nawet całkiem ją zastąp. Wody podawaj tylko troszkę, albo ogórka czy inny mokry pokarm raz dziennie. To im......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.