Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - oświetlenie

- - - - -  
Terrarium - oświetlenie i ogrzewanie




  • This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

#1 KamilZ

KamilZ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3102 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 November 2015 - 15:07

Witam, 

Przymierzam się do zakupu terrarium dla gekonów paskowanych o wymiarach 65x45x75 (szer, dł, wys). Ze względów na specyfikację gatunku wilgotność w terra powinno wynosić......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by KamilZ, 07 November 2015 - 15:08.





Similar Topics: Terrarium - oświetlenie i ogrzewanie     x


#2 Rasta_Gecko

Rasta_Gecko

    Nieaktywny Koordynator w działach jaszczurkowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6619 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 November 2015 - 17:10

Jak będziesz używał dobrego systemu zraszającego i odpowiednio zaplanujesz dół zbiornika to tylko zraszać wystarczy, podlewać już nie trzeba. Gruba warstwa keramzytu, dobrze oddzielonego od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 skoczek91

skoczek91
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3574 dni
  • Poland / Opolskie / Wołczyn
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 November 2015 - 17:10

Co do oświetlenia roślin to bym się nie przejmował zbytnio powino im wystarczyć nawet za szyby.(u mnie w tera w dzień nie włączałem światła wogóle......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 KamilZ

KamilZ
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3102 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 07 November 2015 - 17:50

@[member='Rasta_Gecko'], @[member='skoczek91'] dzięki wielkie za odpowiedź, obie pomocne :)

 

@[member='Rasta_Gecko'], nie bardzo rozumiem po co mi świetlówka wybarwiająca. Akwaria kiedyś miałem i rozumiem, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Rasta_Gecko

Rasta_Gecko

    Nieaktywny Koordynator w działach jaszczurkowych

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 6619 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 08 November 2015 - 18:08

Jak sam producent podaje:

  • Wspomaga wzrost roślin poprzez udział w części widma barwy niebieskiej i czerwonej.
  • Łączy w sobie zalety lampy dla wzrostu roślin i......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.