Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


początkujący jaszczurki

- - - - -  
Agresywny Gekon Orzęsiony




  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 Pogoleus

Pogoleus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3162 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 02 November 2015 - 23:56

Witam

 

 

 Mam od 2 miesięcy młodego Gekona. Urodzony 18 lipca. Jest w faunaboxie. Od początku był nie ufny uciekał itd.

 

 Ale od......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Agresywny Gekon Orzęsiony     x


#2 QQxQ

QQxQ

    Moderator w działach jaszczurkowych, Pomocnik w dziale giełdowym

  • Moderator
  • Z nami od: 4505 dni
  • Poland / Podlaskie / Bielsk Podlaski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 November 2015 - 07:27

Hej

Gekon uznał boxa za swoje terytorium i nie toleruje twojej obecności, ewentualnie kojarzy twoją rękę z pokarmem, wcale to nie oznacza że jest agresywny.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Pogoleus

Pogoleus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3162 dni
  • Poland / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 03 November 2015 - 14:00

Hmmm no ok :) Pamiętam o tym zraszaczu... Co do gekonika to ciesze się że nie jest jakis zamulony ale miło by bylo gdyby nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 nopainnogame

nopainnogame
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3738 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 November 2015 - 06:23

Też miałem takie akcje ze swoją samiczką. To nie jest agresja. U mnie rękę kojarzyła z wypuszczanymi owadami ;-) Po 2-3 tygodniach wszystko wróciło do......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.