Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Kilka pytan dot. Hodowli gekona lamparciego.




  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1 Back

Back
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3234 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wałbrzych
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 October 2015 - 07:05

Cześć,mam pytanie dotyczące moich gekonków. Z tego co wiem 2x samice. Nie są duże,jeszcze ich nie mierzyłem,jeśli zajdzie taka potrzeba zrobię to. Ale tak.. Mają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Back, 06 October 2015 - 07:05.





Similar Topics: Kilka pytan dot. Hodowli gekona lamparciego.     x


#2 oskar170201

oskar170201
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3895 dni
  • Poland / Pomorskie / Tczew
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 October 2015 - 19:01

stropian posmaruj atlesem i pomaluj farbą nie toksyczną a glina raczej pęknie lepiej kabel grzewczy umieść pod terrariuma od szyby przekróć go jakims materiałem typu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#3 Filip_Stadnik

Filip_Stadnik

    Moderator na agama brodata i karłowata oraz legwan zielony.

  • Moderator
  • Z nami od: 5028 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 October 2015 - 10:06

Czekaj chcesz robić teraz ściankę w terrarium gekonów po tym jak gekony już tam są? Chłopie, takimi rzeczami trzeba się zając przed kupnem gekonów, no......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Back

Back
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3234 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wałbrzych
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 October 2015 - 18:05

Jak mnie to denerwuje... "takimi rzeczami trzeba się zając przed kupnem" Jechałem po co innego wróciłem z gekonami. Zdarza się,nie trzymam ich w pudełku po......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#5 Filip_Stadnik

Filip_Stadnik

    Moderator na agama brodata i karłowata oraz legwan zielony.

  • Moderator
  • Z nami od: 5028 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 October 2015 - 18:51


Jak mnie to denerwuje... "takimi rzeczami trzeba się zając przed kupnem" Jechałem po co innego wróciłem z gekonami. Zdarza się,nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Back

Back
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3234 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Wałbrzych
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 October 2015 - 18:59

Nie nazywaj mnie "dzieciakiem" skończmy tą bezsensowną dyskusje,nie mam pretensji,po prostu ludzie mi mówią jedna,a potem ja zawaliłem sprawę... Mój błąd bo posłuchałem tak? Jestem......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 Filip_Stadnik

Filip_Stadnik

    Moderator na agama brodata i karłowata oraz legwan zielony.

  • Moderator
  • Z nami od: 5028 dni
  • Poland / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 12 October 2015 - 19:54


po prostu ludzie mi mówią jedna,a potem ja zawaliłem sprawę... Mój błąd bo posłuchałem tak?
Cóż.... dokładnie tak. Ty jesteś winien,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.