Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Jak zrobić by jedne i drugie miały sie dobrze w aksikowo-roślinnym domku.




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 trzcinka3

trzcinka3

    Miniony Moderator w dziale Aksolotle

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6586 dni
  • Poland / Łódzkie / Łask
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 September 2015 - 00:13

Do założenia tego tematu zainspirował mnie post Anigh. Dostała piękne roślinki. I chciała wiedzieć czy są bezpieczne dla aksi. http://www.terrarium.pl/topic/466333-rosliny/page-2
A ja chce......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Jak zrobić by jedne i drugie miały sie dobrze w aksikowo-roślinnym domku.     x


#2 anigh

anigh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3163 dni
  • Poland / Śląskie / Żywiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 September 2015 - 05:55

Tradycyjnie są metody, że wysypuje się glinę bez nawozów, daje na nią siateczkę np taką jak w oknie na komary, coby jak Wyrywasz roślinki nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Papja

Papja

    Miniony moderator w działach: Płazy, Aksolotle

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3994 dni
  • Poland / Łódzkie / Zduńska Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 September 2015 - 06:18

Nie zawsze musimy grzać wodę świetlówkami, w przypadku statecznika elektronicznego nie jest to problemem ;).

 

Nie wsypuje się gliny, ale ziemię ogrodową. Ten typ......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Papja, 29 September 2015 - 06:19.






#4 anigh

anigh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3163 dni
  • Poland / Śląskie / Żywiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 September 2015 - 06:21

Właśnie chodziło mi o taką ziemię w workach z ogrodniczego :)


#5 Papja

Papja

    Miniony moderator w działach: Płazy, Aksolotle

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3994 dni
  • Poland / Łódzkie / Zduńska Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 September 2015 - 06:24

Zamiast takiej ziemi jeszcze lepiej jest pojechać za miasto, na jakiś żyzny oraz czysty teren i zebrać trochę ziemi :D. Sam stosuje ten patent, ale......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 anigh

anigh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3163 dni
  • Poland / Śląskie / Żywiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 September 2015 - 06:35

Ważna wskazówka: nie przesadzić z ziemią, nie wysypywać do krawędzi akwarium bo łatwo o glony, siatka ma być dłuższa niż miejsce z usypaną ziemią żeby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 modyFCB

modyFCB
  • Oczekujący
  • Z nami od: 4115 dni
  • Poland
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 September 2015 - 07:55

Gałęzakta - nie wymaga sadzenia wystarczy wrzucić ją do wody, raz w miesiącu wyciągnąć i przepłukać pod bierzącą wodą i wraca do akwarium.

Anubias -......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#8 Papja

Papja

    Miniony moderator w działach: Płazy, Aksolotle

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3994 dni
  • Poland / Łódzkie / Zduńska Wola
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 September 2015 - 07:56

Pierwsza wskazówka to prawda, musimy odgarnąć od od krawędzi akwarium ziemię do środka. Ale siatka jest zbędna, tylko przeszkadza przy wyrywaniu roślin. Mając warstwę piachu......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#9 anigh

anigh
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3163 dni
  • Poland / Śląskie / Żywiec
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 September 2015 - 08:29

Ja właśnie będę probować trzymać moje bez światła. Czasem ledami poświecę i zobaczymy jak efekt będzie po tygodniu






#10 trzcinka3

trzcinka3

    Miniony Moderator w dziale Aksolotle

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6586 dni
  • Poland / Łódzkie / Łask
  • Płeć: Kobieta

Posted 29 September 2015 - 20:13

Anubias po raz kolejny rogatek i gałęzatka to opcja na początek dla mnie.
Czy dajecie taka ziemie po ukochaniu prosto do baniaka ze wszystkim......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.