Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


- - - - -  
Smierdząca kupka:(



  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 Tomasz_Kałużyński

Tomasz_Kałużyński
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6496 dni
  • Poland / Łódzkie / Bełchatów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2006 - 12:10

Mam ok.7-tygodniowego gekona lamparciego. Jest u mnie dwa tygodnie. Wszystko jest z nim niby w porzadku, przeszedl dwie wylinki, podaje mu witaminy i sepie. Je,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Smierdząca kupka:(     x


#2 corvus

corvus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6762 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2006 - 14:26

Proponuję dać gekonowi spokój. Czy uważasz, że odchody mają pachnieć jak ubrania wyprane w Silanie? Owoce lasu/morska bryza/powiew wiosny? Kał ma do siebie to, że......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 Tomasz_Kałużyński

Tomasz_Kałużyński
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6496 dni
  • Poland / Łódzkie / Bełchatów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2006 - 14:48

Doskonale wiem, ze kupa ma smierdziec, aczkolwiek te robione przez mojego geka mniemam, ze cuchna znacznie bardziej niz powinny, dlatego moje obawy o jego zdrowie.






#4 corvus

corvus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6762 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2006 - 16:02

Ale po cholerę podajesz mu środki przeciwko pasożytom, skoro zdrowo wygląda, regularnie się wypróżnia, i jak powiedziałeś kał też jest normalny? A poza tym czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Tomasz_Kałużyński

Tomasz_Kałużyński
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6496 dni
  • Poland / Łódzkie / Bełchatów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2006 - 17:35

Masz całkowitą rację. Preparatu nie podalem ot tak nie pytajac nikogo o zdanie, albo dlatego,bo sam tak uznalem. Wierz mi, polecil mi to czlowiek, ktory......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 corvus

corvus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6762 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2006 - 18:29

Nie traktuję cię bynajmniej jak niemyślącego. Z kolei z twojego postu nie wynikało, że preparat nie został podany 'na wszelki wypadek' - stąd moje przypuszczenia.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Tomasz_Kałużyński

Tomasz_Kałużyński
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6496 dni
  • Poland / Łódzkie / Bełchatów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2006 - 20:44

Dziękuję za odpowiedź. Jednakże nie wiem, czy to normalne, że trudno zbliżyc się do terra nie zakrywając nosa. Higiene mu utrzymuje jak najlepsza, tak by......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 corvus

corvus
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6762 dni
  • Poland / Podlaskie / Białystok
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 09 December 2006 - 21:29

No to zależy też od wentylacji terra, częstości sprzątania itd. Kiedy ja sprzątam po swoim geku, odór czasem jest nieznośny, czasami zaś przaktycznie niezauważalny. Bywa......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Posted 09 December 2006 - 22:08

Panowie to nie jest forum, którego celem jest wzajemne krytykowanie sie i rzucanie podtekstami... Mimo to uważam, że nie powinieneś podawać gekonowi jakichkolwiek leków nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Tomasz_Kałużyński

Tomasz_Kałużyński
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6496 dni
  • Poland / Łódzkie / Bełchatów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 10 December 2006 - 01:02

Dziękuję za pomoc.

pozdrawiam.



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.