Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Szukam średniej/małej wielkości ssaka




  • You cannot start a new topic
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Bloomer 3

Bloomer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3308 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Syców
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 August 2015 - 16:16

Szukam średniej/małej wielkości ssaka.   Najlepiej do klatki bo z ssakami w terrarium zapewne byłby problem w terrarium no i koszta 2x większe terrarium niż klatka.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register





Similar Topics: Szukam średniej/małej wielkości ssaka     x


#2 takdromus777

takdromus777
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3875 dni
  • Poland / Małopolskie / Nowy Sącz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 August 2015 - 16:53

Polecam szynszyle.Tylko one nie są samotnikami.Wymagają wysokiej klatki z półkami,żywią się sianem,ziołami i karmą.Są różne odmiany barwne (białe,szare,czarne i beżowe).



#3 fortitera

fortitera

    Miniona moderator w działach legwan zielony, modliszki, gekony, kameleony, początkujący

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 3305 dni
  • Poland / Podlaskie / Augustów
  • Płeć: Kobieta

Posted 26 August 2015 - 18:20

Hmm o samotniki może być trudno. Może burunduk? Z tego co wiem samczyki mogą żyć samotnie, ale ręki uciąć nie dam. Jeż pigmejski, lub koszatniczki,......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#4 Bloomer 3

Bloomer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3308 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Syców
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 August 2015 - 19:54

Dopisuje jeszcze do 1 postu bo był niekompletny:

 

 

 

Wolę samotnika ponieważ nie chciałbym żebym pewnego ranka zobaczył 1 zdechłego na wynik  sprzeczki.

......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Gorshling

Gorshling
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3262 dni
  • Poland / Małopolskie / Wieliczka
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 26 August 2015 - 23:14

To zdecyduj się - chcesz coś, co będzie łatwo dostępne, czy coś rzadkiego/oryginalnego? Przeczysz sam sobie, bo chcesz nornika, ale nie możesz go dostać, za......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



#6 Bloomer 3

Bloomer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3308 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Syców
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 August 2015 - 09:04

Jest w Wrocławiu sklep który sprowadza zwierzeta wiec jakby co to moga zalatwic ale akurat z nornikiem wschodnim maja problem sam nie wiem czemu. Co......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







#7 witus98

witus98
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4096 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 August 2015 - 10:08

Jak chcesz rzadkiego samotnika to kup wielkoszczura gambijskiego, a tak na serio to po prostu musisz poszukać. ja osobiście jestem w 7 raju bo mam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by witus98, 27 August 2015 - 10:09.


#8 Bloomer 3

Bloomer
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3308 dni
  • Poland / Dolnośląskie / Syców
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 August 2015 - 11:13

Na razie nie widze tam zadnej zakladki exotische sauger ale potem poszukam.

 

Jeszcze co do papug to słyszałem że robią straszny hałas a tylko......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


Edited by Bloomer, 27 August 2015 - 11:13.


#9 witus98

witus98
  • Terrarysta
  • Z nami od: 4096 dni
  • Poland / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 August 2015 - 11:32

To tam musisz rozwinąć tą listę obok "Alle ", tą szerszą, i tam wybrać. Wielkoszczur nw czy nie jest droższy od oposa, musiałbyś sprawdzić, w......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register

Edited by witus98, 27 August 2015 - 11:33.






#10 knypol

knypol

    The Amel's King

  • Terrarysta
  • Z nami od: 3981 dni
  • Poland / Śląskie / Tychy
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 27 August 2015 - 11:43

Ja polecam Burunduki, samotniki, śpią w nocy, kontaktowe, pocieszne i oswajalne - niektóre na jesień stają się troszkę agresywne z powodu przygotowań do "zimowania". Jak......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register




0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.